Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, tényleg csinálnak...

Szerintetek, tényleg csinálnak ilyet a cigányok?

Figyelt kérdés

Ezt a hozzászólást egy cikk mellett találtam az interneten.


"Tősgyökeres kerecsendi vagyok! De azt már nem mondja be a HÍR TV (mert nem merik), hogy itt a cigányok nemcsak hogy kilopják az emberek minden dolgait a házakból, kertekből, HANEM már 11 kisgyereket is elraboltak, aztán lefőzték és megették őket! Mindenki tudja, hogy ez történik. A szülők hiába tettek feljelentést, hiába kerestetik a kisgyerekeket. A rendőrség fel se veszi a jegyzőkönyvet, mert Magyarországon a cigányok ellen nem lehet feljelentést tenni,mert akkor azt csukják le a helyszínen, aki a feljelentést meg akarta tenni! Többen látták, érezték az emberhús szagot, ahogy főzték, sütötték az emberhúst a roma pöcegödrökben a romák, a rendőrség ki se ment, mert azt mondták, hogy ez hihetetlen és csak akkor menjenek az emberek ilyeneket jelenteni, ha azt bizonyítani is lehet. De hogy bizonyítsa valaki, ha a rendőrség ki se megy, és nem tesznek semmit? Hogy mondhatják a magyar rendőrök, hogy ezt nem hiszik el, ha ki se mennek megnézni, hogy igaz-e?!"


2014. jan. 14. 22:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha megéheznek elmennek tyúkot lopni,nem esznek embert egyébként is rettegnek a halottól.
2014. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 yádenyúl ***** válasza:
Én nem védem a cigányokat b:azdmeg! De az igazság az, hogy soha de soha nem ennének embert, mert halottakat tisztelik, és ahogy az előző írta félnek tőlük. Tehát én nem azt mondom hogy cigány nem ehet emberhúst ehet, de akkor nem faji alapon eszi, hanem azért mert elmebeteg. Mindent csinálnak a cigányok, tudom milyen rohatt népség a legtöbbje de merem állítanu, hogy magyarországon soha nem bizonyították azt hogy a romák emberhúst ettek volna valamikor is. Kizárt!
2014. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Most mondtad ki, persze ,hogy nem bizonyították,m ert alsószarfalván nem találják meg az áldozatot ,mert eltüntetik.

Ha nincs holttest nincs eset, ergo nem ettek meg senkit még ez idáig hivatalosan.

Gondold el mennyi súlyos testi sértés, nem erőszak,zsarolás, történik amiről nem tudunk se mi /a köznép/ sem a rendőrség. Akkor ebből az derül ki ,hogy ilyenek nem is történnek? :)

Pedig történnek, sőt tovább megyek, történnek gyilkosságok is amiket nem tudnak, és azt nem hiába nevezik "tökéletes gyilkosságnak" azért az ,mert soha nem derül ki.

Amiről nem tudsz még nem biztos ,hogy nem létezik.

És a cigányok felettébb gátlástalan népség, amikor a 80 éves öregasszonyt megerőszakolják ,vagy a 17 éves lányt megerőszakolják és felgyújtják utána.

Ezek sem történnek meg.

2014. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
2014. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"és a kannibalizmus olyan szélsőség, hogy csoportosan nem működhet, mert 3 személyből nem lehet mind 3 kannibál, esetleg gyilkos."


ez sem feltétlenül igaz. a csirkeevéshez is kell háttérkultúra. onanntól kezdve terjed és tömegjelenséggé válik.

2014. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 yádenyúl ***** válasza:
Jó, lehet egy cigány is pszihopata elmebeteg kannibál! De nem azért mert magyar és akkor meg kell enni mert izlik! Ne meséld már be nekem hogy a kannibalizmus terjedhet csoporton belül! Te hülye vagy! Akkor én is megenném a kecskét , vagy a kocsonyát, az egészcsaládom eszi, én megenném kihánynám. Ez az úriember nem értett meg! Cigányok félnek a halottaktól! Ezt olyan nehéz felfogni? És mondammár, ehet ember, de az már beteg! Nem azért eszi mert cigány! Az orosz se azért eszik embert, mert orosz, hanem mert beteg szellemileg.
2014. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok oda a cigányokért, de ennek elég kamu szaga van...
2014. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

Hallod yádenyúl vagy judenyúl, vagy ahogy szeretet magad hívni,

Ne itt nyomd a liberó dumádat légyszíves.

2014. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 yádenyúl ***** válasza:
Hogy mennyi gyökér van itt! Drága kenyér
2014. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 yádenyúl ***** válasza:
Ide figyuzz má' te neve sincs gyökér, ha te bekajálod ezt pletykát elég hülye vagy! Télezzük fel, hogy úgyis van, akkor se származási alapon ítélj, meglátni, milyen értelmes mély magyarnak tartod magad, holott olyan hülye vagy, mint a s*gg! Gyomot itt a süket dumát, mert annyira tombol benned a méreg meg az undor, hogy rá fogod egy népcsoportra a kannibalizmust! Ez észérvekkel is felhéborító!
2014. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!