Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak az én számomra felháborít...

Csak az én számomra felháborító, hogy néhány "nö" mennyire elhanyagolja magát?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hölgyeményen látom azt, hogy amikor kialakul egy stabil, biztonságos párkapcsolata, egyszerüen lepusztul, teljesen elhanyagolja magát..

Elkezdtem hát utána olvasni a témának, megkérdezni régóta párkapcsolatban élö személyeket.

Ha van egy barátom/férjem akit szeretek, akkor az van a szemem elött 3-4 év után is, hogy büszkén léphessen ki velem az utcára, hogy formában legyek!

Nem ez lenne a normális? Egy nö maradjon mindig nö!!

Ismerösökkel is elkezdtem beszélgetni erröl a témáról, de ök mind belekötöttek, pl "ha rádjön a cifra fosás, hogyan maradsz nöies?"

Nekem ezzel semmi problémám, mi nök is emberek vagyunk, pisilünk, kakilunk, fingunk, esetleg betegek leszünk amikoris ez elkerülhetetlen, a baj nem ezzel van, teljesen természetes dolog.

Azt sem tartom elhanyagolásnak ha x ideje együtt vagyok a párommal, és nem 20 kiló vakolat van rajtam nap mint nap a jelenlétében, vagy esetleg melegitöben fekszem egész nap, vagy felszedek 2-3-4 kilót.

A probléma azzal van amikor azt gondolják hú együtt vagyunk 5 éve, minek mossak 2-3 naponta hajat, úgyis csak az Ödön látja, zsíros hajjal is mellettem marad / minek tornázzak heti 2x 20 percet, Ödön kövéren is szeretni fog / minek borotváljam le a lábamat, elég ha már rasztásodik / 5 éve együtt vagyunk, lazán ide fingok az ágyba miközben mellettem fekszik, ahelyett hogy megtiszteljem annyival hogy legalább kifelé fordítom a seggem / lepattogzott a körömlakk a körmömröl, de nem érdekel, itthon vagyok gondolkodással.

Persze tudom hogy a külsö nem minden, a belsö értékek a fontosak bla bla, de én konkrétan erre a témára szeretnék kitérni.

Ha belegondolunk ezek mind mind 5-10 perces dolgok, mégis annyit számítanak.

Ti hogy látjátok ezt a dolgot?

Nektek mi a véleményetek erröl



2013. aug. 17. 17:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Sajnos általában ez van, amit írtál, de a pasik részéről is.
2013. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez így van mind a két fél részéről. Ez egy természetes emberi reakció.

Kérdező hány éves vagyok és mióta élsz házasságban, vagy hány gyereked van?

2013. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Na, kapsz majd te itt hideget-meleget...

Amúgy én is így látom. 36 éves vagyok, 19 éves a fiam, de mindig a barátnőjének néznek... Miért? Mert adok magamra, nem tehenesedtem el, edzek heti 4x, odafigyelek magamra, járok futni, fodrászhoz havonta+kozmetikus, karban tartom magam. A férjem egy nagyon jó pasi, és igen, engem még nem látott otthonkában, zsíros hajjal, kinyúlt melegítőben.... Nem azt mondom, hogy halál arra, aki így teszi, de nekünk ez az alap.

2013. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

24 vagyok, nem vagyok házas és nincs gyerekem.

4 éve élek párkapcsolatban, 2 éve együtt! :)

2013. aug. 17. 18:04
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de ezt pontosan ugyanígy megcsinálják a férjek. Semmi kedvesség, csak kritika és beszólások, elvárják a full kiszolgálást de egy villanykörtecseréért már könyörögni kell, miközben a sportot a sörösüveg emelgetése a kanapén jelenti. Piszkosak, mosdatlanok, elhanyagoltak... Persze nem mind, de a nők közül sem hagyja el magát mindenki.
2013. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Na majd szülsz két gyereket és mikor azt se tudod,hogy ki vagy és hol vagy akkor majd meglátod,hogy nem olyan egyszerű hullafáradtan nekiállni tornázni.
2013. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy kapom majd a savazást :)

Egyébként az én szememben még az is elnézhetö ha lát zsíros hajjal a párom, szerintem nincs olyan akit nem, föleg mert az életben vannak olyan idöszakok mikor ez a lgkisebb problémánk.

Az a baj akkor van ha általánossá válik a dolog.

2013. aug. 17. 18:07
 8/25 A kérdező kommentje:

Én is járok kozmetikushoz, fodrászhoz..

Van akinek nincs erre pénze, az is teljesen érthetö.

De 300 forint körömlakkra és 300 körömlakk lemosóra, azért a nagy többségnek van.

2013. aug. 17. 18:11
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon igazad van, aki igy viselkedik egy kapcsoaltban, az nem csodálkozhat, ha idövel a párja más valakit vonzóbbnak fog tartani.

Igaz, hogy egy kapcsolatban nem CSAK a kinézet a lényeg, de egy elhanyagolt, gusztustalanul kinézö valakit nem lehet sokáig szeretni.

És NEM arról van szó, hogy nagy smink minden nap meg estélyi ruha otthonra, hanem hogy tiszta, ápolt legyen az illetö, és a ruházata is ugyan kényelmes - mert otthon az ember nem akar a ruhába feszengeni, meg esetleg dolgoznia is kell -, de az is tiszta (persze koszos munka KÖZBEN nem, UTÁNA viszont igen), nem szakadt, nem kinyúlt, hanem megfelelö méretü és állapotú.

Az, hogy valaki beteg, vagy egyéb ok miatt rosszul néz ki, teljesen más dolog, a lényeg az a szándék, hogy még 5-10-15-20 év múlva is vonzónak találhasson atársam otthon is.


Szerintem az ilyen, általad emlitett elhanyagolások nagy mértékben belejátszanak abba, hogy megromlanak a kapcsolatok - elvégre senkinek sincs kedve INKÁBB egy elhanyagolt, slampos valakivel lenni, mint egy csinos, tiszta, vonzó emberrel.


Az egyetlen, amivel a kérdésfeltevéseddel nem értek egyet, az az, hogy ezt csak nökre vonatkoztatva tetted fel, pedig a férfiakra ugyanúgy érvényes: a napi mosakodás, boroválkozás, tisza ruha/fehérnemü nekik is alapdolog kellene, hogy legyen.

2013. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én meg pont az ellenpélda vagyok, akkor hanyagolom el magam ha nincs senki.
2013. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!