Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sajnálom a barátnőmet,...

Nagyon sajnálom a barátnőmet, először el sem hittem, de most nagyon meggyőző volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval:

Barátnőm,uszodába jár.Ma engem,és a másik barátnőmet akivel jóban vagyunk elhívott beszélgetni.Mesélte hogy az uszodában már kétszer fordult vele elő hogy öltözött a kabinban,és valaki a "micsodáját" oda tette a kabinhoz,vagyis bedugta hozzá.Először ledöbbentem,el se hittem.De láttam hogy meg van viselve,rosszul volt szinte tőle,meg minek is találna ki ilyet.Szegényt nagyon sajnálom,azt mondta hogy látott egy fiút aki mintha futott volna tőle,de az bociszemekkel mondogatta hogy ő nem csinált semmit.Meg hát egy gyereknek,igen,én is az vagyok,de ez nagyon rossz lehet.Nem lehet ez ellen tenni valamit?Tudom,nem kellene így kiírni,de segíteni akarok rajta.Na?


(nem kamu kérdés)


2014. jan. 16. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. A kabinajtokat általában be lehet belülröl zárni. Ki és mit tett hova?
2014. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
Ezt így én sem értem. De ilyenkor jön jól a paprikaspray. Egy kis fújás... Biztosan tudni fogja, ki volt az.
2014. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30 centis műanyag vonalzó megoldaná a kérdést. Mondjuk azt én sem értem, hogy hol és hogyan dugtak be hozzá bármit is.
2014. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alul van egy kb 10-20 centis rés,de én sem értettem először.
2014. jan. 16. 17:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam neki,hogy vagy spray vagy taposson rá,de érezze meg,aztán már gyerek játék kideríteni
2014. jan. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!