Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszatérő álom. Mit jelent? SOS

Visszatérő álom. Mit jelent? SOS

Figyelt kérdés
Többszőr azt álmodom, hogy a kezemen elkezdem vágni magam de így végig az alkaromon..az nem volt elég utána elkezdem a combomon és onnan ömlik a vér!!! És mindig van ott vki aki sír és nem ismerem. Úgy kelek h sírok és félek. Mit jelent??????
2014. jan. 18. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy az álmaink a mindennapi örömünkből vagy bánatunkból fakad. Meg kellene vizsgálni, hogy mióta vannak ezek az álmok, hogy változott-e valami az életedben, esetleg izgulsz valami miatt? Szánj időt ezekre a válaszokra.
2014. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A tudatalattid (aki sír) ezzel akarja jelezni, hogy ideje leállnod az önmagad marcangolásával. Lehet van valami problémád, ami fel se tűnik, de belül mélyen foglalkoztat, és valamiért bünteted magad. Nem szabad. Nekem hasonló szokott lenni, én van hogy visszatérő álomként azt álmodom, hogy autót vezetek, de hiába, mert nem tudok megállni, nem fog a fék, hiába tekerem a kormányt, nem arra megy a kocsi. Ilyenkor a tudatalattim azt akarja üzenni, hogy úgy érzem, nem vagyok ura és irányítója az életemnek, hogy tudatosabbnak kell lennem. Nálad is valami hasonló üzenet lehet, mert ha visszatérő álom, akkor MINDIG van valami üzenete. Ne bántsd magad, lelkileg se. Valamit nagyon gyorsan tisztáznod kell magadban, különben az álmok folytatódni fogak. Remélem tudtam segíteni a válasszal. :)
2014. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm segítettél :)
2014. jan. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!