Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan honlapot, vagy...

Ismertek olyan honlapot, vagy fórumot, ahol találhatok olyan hátrányos helyzetű családot, akinek havi szinten segíthetnék? (Nem feltétlen anyagi)

Figyelt kérdés

Gondolok itt bevásárlásra, gyerekruhák, stb..

Utánakérdeztem védőnőnél, segélyszervezeteknél, de mindenhol azt a választ kaptam hogy vigyem be hozzájuk az adományt, ők majd szétosztják. Nekem viszont az lenne a fontos, hogy tudjam, jó helyre kerül, és az adott család igényeihez mértem tudjak segíteni. Köszönöm


2014. jan. 20. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
például a facebookon vannak ilyen csoportok ingyen elvihető vagy ilyesmi ahova szegények is szoktak irni
2014. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rákeresek :)
2014. jan. 20. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szivesen bár azt nem irtad helyileg hol vagy .
2014. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakom, de viszonylag sokat utazok Somogy, Tolna megyében is
2014. jan. 20. 15:05
 5/6 anonim válasza:

Ritka rendes ember vagy.

Illetve ... lehet, hogy nem is olyan ritka. De rendes, az nagyon.

Meglehet, sokkal többen akarnának és tudnának is segíteni valóban(!) rászorulókon, ha volnának közvetlenebb utak. De minden segélyszervezetnél ez a végszó; tessék behozni. És leginkább pénzt.

2014. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manyi89 válasza:
Ez él még ez az üzenet kérdés?
2014. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!