Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg vagánykodásból veszik...

Tényleg vagánykodásból veszik az emberek a Ray-ban napszemüveget? Nem ér annyit maga a szemüveg, mint amennyiért árulják?

Figyelt kérdés

Igaz ez?

Egy eredeti Ray-ban napszemüveg 30-40 ezer forint.

Azt mondják, az nagyon jó minőségű lencséből van, nem karcolódik, nem törik, nem porosodik, nem látszik meg rajta az ujjlenyomat.


De mások meg azt mondják, maga a szemüveg megér kb. 10-15 ezret, és az, hogy ráírják, hogy "Ray-ban" az 20-30 ezer!

Szóval csak vagánykodni veszik meg, nem azért mert tényleg "örökké tart!"


Igaz ez? Nem éri meg ilyen drága napszemüveget megvenni? És irigykedésből mondják ezt, vagy tényleg egy napszemüveg ér max 10-15 ezret, afelett már minden csak a név, márka?


Azért kérdem, mert manapság mindenre mondják, hogy "csak a márka..." Apple, Zippo, Ray-ban, BMW, Prada, Zara, már mindenre hallom a többieket fújjolni hogy "nem terméket, ők Márkát vesznek!"



2014. jan. 20. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak annyi a pénze hogy nem számít neki semmi .Ezt nevezik idehaza "igényesnek" Egy átlag ember hazai átlag fizuval és családdal nem fog 10 deka műanyagért ennyit kiadni inkább befizeti a csekket vagy enni ad a gyerekének.
2014. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 PRINCE Gabor válasza:
Nem tudom az aki ilyet ír, hogy inkább nem néz a napba, az mit élvez az életben.. kèpzeld nekem egy Dolce Gabbana napszemuvegem 150 ezer forintba kerül. Okè erre megértem hogy azt mondod hogy sok, de nekem ez is megérte, mert örömet okozok magamnak vele. Megvan 3 éve és olyan mintha új lenne. Ez minőség
2020. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egy miniségi anyagokból elkészített napszemüveg előállítási költsége olyan 40-50 dollár kb. Ami afelett van az csak a márkanév meg a licens, meg a haszon.Nem én mondom, hanem szemész ismerősöm. Vannak pofátlan árak, de én ennek ellenére szeretem a márkát, elsősorban a valódi kristály lencse, és fém szár miatt.
jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!