Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki 25...

Mit gondoltok arról, aki 25 évesen még tanul és semmit nem dolgozik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Papu kedvence.
2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Örülök, hogy más is megteheti mert én pont ugyan agy vagyok, sőt még a tandíjamat is a szülők fizetik.
2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha neki ez jó... viszont később nehezebb lesz elhelyezkednie. Nem azért mert későn kezdett el dolgozni, hanem azért mert nem lesz semmi gyakorlata! Egyetem, főiskola mellett is dolgozik a legtöbb ember! Sokan nem is a pénz miatt, hanem azért hogy később könnyebb legyen elhelyezkedni, illetve vannak akiket ott marasztalnak a gyakorlati helyén.
2014. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Az pontozott le, aki nem melózik. Látom sok naplopó van erre :D
2014. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is sajnos azok pontoztak le...
2014. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én zöldet adtam Neked. De mi vagyunk most a kisebbség itt. Úgy látszik senki se szeret dolgozni. :D
2014. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem pontozok senki, de az egyetem is munka csak fizetést nem kap az ember.
2014. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm aki már végzett a "rendes" iskoláival és csak ímmel-ámmal belekezdett még valamibe -legyen kifogás hogy még tanul, fel is vették volna a végzettségéhez passzoló munkákra, de nem, oda ő nem akar menni, csak ha valami jó helyre hívják jó pénzért...

A hasonlóan gondolkodók valóban vagy papu kedvencei, örököltek, valahogy eltartatják magukat. Hogy a továbbiakban mit akarnak kezdeni, magukkal, azt nem tudom.


Aki viszont olyan egyetemre jár ahol tanulni is kell, nem szorul rá a pénzre és talán gyakorlat nélkül is kap munkát - azzal nincs semmi bajom.

Mondjuk 25 évesen már az orvosisok és végeznek, ilyenkor már vagy csúszik, vagy másoddiplomázik az ember, nem az első képzését csinálja, amellett meg csak illik valami tapasztalatot szerezni..

25 évesen én már végeztem, egyetem alatt ugyan rendes munkám nem volt, de voltam gyakorlaton, terepen, önkénteskedtem, még olyanra is sikerült bejutnom, ahol pénzt is kaptam érte.


Gyakorlat szempontjából azért nem mindegy, hogy az ember a Tescoban pénztárosként keresi meg a tandíját, vagy pár hónapig ingyen vesz részt egy szakmájába vágó kutatásban. Persze akinek kell a pénz az nem fog ingyen melózni, ha pedig nem jut be szakmai helyre, valamit muszáj csinálnia.

2014. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16:08


Irigykedsz, hogy mi nem egy lyukas gumi eredményei vagyunk, úgy mint te? + Mi legalább egy megalapozott családba születtünk. Lehet! Nyugodtan!


Baromság, hogy nem fog tudni elhelyezkedni. Persze ha valami marhaságot tanul, akkor ez lesz tény, de ha normális szakmát6diplomát szerez, akkor ilyen sors nem vár rá.

2014. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan órarendem volt az egyetemen, hogy nem igazán lehetett mellette melót vállalni. A másik meg az, hogy mivel nagyobb városban laktam, a diákmelók nagyon hamar elkeltek, mert a középsulisok ráértek jobban.

Manapság csak olyan diák melók vannak, hogy német callcenter, vagy olyan munka, amit vállalj be heti 4 nap legalább 6 órában 8 és 16 óra közt. Persze suliba meg ki járjon?

2014. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!