Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki több mint 3 éve otthon ül (nem tanul, nem dolgozik)?

Figyelt kérdés

Érettségi után elment egy OKJ-s képzésre, amit a szülei finanszíroztak, de nem lett meg a nyelvvizsgája, így nem is kapott a végzettségről papírt.

Azóta is csak otthon van. Egésznap netezik és TV-t néz.


2011. febr. 3. 20:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
naplopó felsőfokon...
2011. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Cory Rose ***** válasza:
72%
Naplopó, lusta, szerencsétlen, szánalmas.. szóval semmi jót. :D
2011. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem irigylem, valószínűleg neki sem jó ez így, csak már nincs energiája kitörni belőle. Valahogy ki kellene mozdítani a tétlenségből, legalább változatos szórakozással, hogy megjöjjön a kedve az aktivitáshoz. Utána már megy a tanulás is, munka is. De valami energialöket kell.
2011. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
69%
Igen, egy kicsit fel kéne rázni ebből a tespedtségből. Sport, még tanulás, meló, ilyesmi...Netán pasi?
2011. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14%

1. Hogy az ilyen embert banyaban kellene dolgoztatni napi 10 oraban.


2. Hogy a szulei elszurjak a dolgot, mert ki kellene deriteni, hogy a gond. Nem eleg kemenyen lepnek fel vele szemben, valoszinuleg elszurtak a neveleset es ez a TV-net egesz nap dolog teljesen termeszetesnek volt veve es a lany igy kanaszodott el...


En kitennem. Ugyis visszajonne, de akkor tudna, hogy az eletmodja nem elfogadhato. A szulok pakoljak ossze a borondjet es tegyek ki.


Kerdesem: egyke? Ha nem, a testverei milyenek?

2011. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
39%
Az a probléma, hogy ez nem egyedi eset. Én több ilyen embert is ismerek. A szülő is hibás, hogy nem képes hatni rá. Legalább a házimunkát elvégezhetné ha már otthon van.
2011. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

Azt nem csodálom, hogy nem dolgozik, én több, mint egy éve keresek munkát, de még a legrosszabb helyekre sem vesznek fel a környéken, mindenhonnan küldik el az embereket, szóval nem mindig könnyű ez.

A tanfolyamok meg a legtöbbször fizetősek, nem biztos, hogy a szülők megint finanszíroznának neki egyet.


Én a helyében a nyelvvizsgára mennék rá, ha az nem sikerült és megpróbálnám letenni, az sokat jelentene.

2011. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem egyke. Van egy bátyja, aki sokat dolgozik, közben elvégezte a főiskolát is. Szóval nem olyan mint a húga.
2011. febr. 3. 20:18
 9/32 anonim ***** válasza:
45%

Mit gondolok? Semmit.

Én is így vagyok csak nekem folyamatban van a szakma letevése.

Csak én olyan vagyok h hol van kedvem menni hol nincs.


aki meg le szerencsétlenezte annak üzenem nem minden ember képes napi szinten tanulni. Ezt nem kell elhordani mindennek.

Örülj h neked van kedved mást meg ne oktass ki.

2011. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%
Depressziós?
2011. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!