Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki Aurélió...

Szerintetek nem ciki Aurélió viselkedése a villában?

Figyelt kérdés
Bömböl azért, mert nem kapott meg egy csajt.

2014. jan. 20. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rettentő szánalmas! (A motoszkát láttad?)


Nem is értem, minden ismerkedés, flörtölés, bókolás, stb.. nélkül, csak úgy a semmiből úgy viselkedik a csajjal 3 perc után, mint ha együtt járnának 3 hónapja...


Suttyó kisgyerek.

Milyen nője lehetett ennek?!

Még ha szimpi is lenne egy nőnek, ilyen viselkedéssel csal elidegeníti magától...


Ez fényévekre van még egy gyerekes csajozástól is, ez egyszerűen szexuális zaklatás.

Alvás közben megy rá, amikor részeg?

Mi lesz a következő, bedzsinázza, és megerőszakolja?

2014. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ja, nagyon gáz a gyerek, tiszta szánalom...


Meg az a durva, hogy kiborul azért, mert SIKERTELEN a csajoknál és fel van háborodva, hogy hát ő hogy lehet második helyen valaki UTÁN? És képes ezzel zaklatni állandóan szerencsétlen csajt. Arról ne is beszéljünk, hogy bömböl állandóan, mint egy kisgyerek... nem vagyok egy érzéketlen tuskó, de ezt a fazont én nem tudom sajnálni, hanem inkább röhögök rajta:DDD

2014. jan. 20. 22:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Naná, végül is erről szól a műsor, mozizni a sok hülyén.

Nem véletlenül válogattak össze ilyen sötét embereket.

1-2 kivétellel, de ők meg arra jók, hogy megkavarják a szart. :D

2014. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs szórakoztatóbb a hülyék viselkedésénél:D Akkorákat szoktam rajtuk röhögni:D Nekem amúgy Viki és Simon a kedvencem. Ha ők nem lennének bent, nem is nézném ezt a műsort.
2014. jan. 20. 22:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az éjjeli közvetítést szoktam nézni, és abból is csak azt mikor Simon van:D A többi egytől egyig szánalmas, még az a szemüveges csaj az aki jó. Simon egyébként levágta a haját:D
2014. jan. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy nagy gyerek. Semmi más.


Azt hiszi, hogy ő a tökéletesség, a főnyeremény, közben meg sosem néz tükörbe, 0 önkritikával rendelkezik, és nem veszi észre, hogy ez egy játék.

2014. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5 Jaj ne, lelőtted a poént:DDD Én nem nézem az éjjelit, csak az összefoglalókat. A szemüveges csaj az jó, mindenkit leolt a fenébe:) Ő egy elég tiszta karakter abban a villában. Örülök neki, hogy végre valaki megmondta a Lacinak a frankót, már annyira idegesített az a pasas. Az is egy egoista hülye. Azt hiszi, hogy ő ott a nagy király, mert negyven éves. De utálom.


6 Pont ezért unszimpatikus nekem is. De úgyis ki fog esni, hehe:D Amúgy a pókfóbiás kirohanását még megértem, mert egy fóbia tényleg kemény tud lenni, de ez a gyerek mindig ilyen szánalmas, nemcsak akkor.

2014. jan. 21. 12:36
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Megrendezett műbalhék.Megmondják kintről kivel jöjjön össze ,de a másik ne hagyja ,legyen balhé kiborulás,showműsor és aztán ezek az Iq betyárok így oldják meg ,ennyi telik tőlük. Legalja műsor,örülök hogy elpakolták a 2esre.
2014. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az ciki, hogy ezt valaki nézi és még kérdést is ír ki róla.
2014. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8 Honnan tudod? Esetleg a médiában dolgozol?


9 Akkor ne nézd, kit érdekel?

2014. jan. 21. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!