Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme ennek szerintetek?...

Mi értelme ennek szerintetek? Miért tesz ilyet egy ember?

Figyelt kérdés

[link]


Először is. Jól van, kezdjük azzal, hogyha ilyen rosszul él valaki, ennyire szegény, akkor mi a francnak csinálnak 3 gyereket? Ez számomra az örök rejtély. Ha valaki szegény, minek gyerek? Pláne három???


Lehet ezért verték át őket?


Nekem az a tippem, hogy esetleg ők is ilyen családból származnak, szülei ugyanilyenek voltak, szegénységbe születtek, rengeteget szenvedtek és ők is szenvedést akartak okozni olyan embereknek akik ugyanolyanok mint a szüleik. Tehát, hogy szegénységbe csinálnak gyereket.


Más ötletem nincs. Hiszen nem húzta le őket, mint szokás pl. hogy előleg, vagy akármi... Semmi haszna nem volt. Egy 10 forintosa se lett ebből, hogy ezt csinálta ezekkel az emberekkel. Szóval tényleg érthetetlen.


Szerintetek mi járhat az ilyenek fejében? Miért csinálhatták vajon? Sajnálom én is őket, nekem eszembe nem jutna csak úgy valakit hitegetni, hogy ezt meg azt kap.. Aztán itt bemutatják őket, ezért mondjuk biztos jó pénzt kaptak, plusz ugye biztos lesznek akik segítenek rajtuk. Ilyen után mindig összegyűlik pár gazdag, aki aztán csomó mindent ad az ilyeneknek. Szép dolog, csak minden egyszer elfogy.


Na de hogy ennek mi értelme. Tényleg vártam a videoból a miértjét, de semmi..



2014. jan. 23. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Direkt írtam ám a családi kapcsolatok témakörbe.. Mivel ott vannak a legtöbben - Én pedig nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre. De ezt így már cseszhetem. Ebben a kategóriában alig vannak.


Már mikor kiírtam és még egy válasz se érkezett természetesen.


Köszi!

2014. jan. 23. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ígérgető valami pszichopata és azt élvezi ha nála rosszabb körülmények közt élő emberek szenvednek.

Igazából nem értem mint ahogy sokan nem értik. Ez valami betegség. De a tipped szerintem jó, sokat szenvedtek és emiatt szenvedjenek mások is.

2014. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát tudja a fene...ez durva.Pszichopata barmok bárhol felbukkanhatnak,a tetteik miértjét pedig saját maguk sem értik sokszor.És az a rossz benne,hogy egy pszichopatán nem mindig látszik,hogy az.Ha valaki egy kicsit naívabb,az simán elhisz neki mindent.Nagyon jó emberismerőnek kell lenni ahhoz,hogy érezze az ember,hogy valami nem stimmel egy ilyen illetőnél.
2014. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!