Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Japánba akár ki lehet fodrász?

Japánba akár ki lehet fodrász?

Figyelt kérdés
sziasztok 15 éves vagyok és már most eldöntöttem hogy Japánba leszek fodrász :) és ha elvégzem az iskolát és hivatalosan fodrász leszek utána ki szeretnék menni Japánba ez lehetséges ??:)vagy hogy kezdjek majd hozzá ez a gyerekkori álmom ja és vagy a másik az éneklés ( és tudom ahoz nagyon jo kell tudni japanul) csak ehez kérnék tanácsot:) és még az is hogy hogya mennyek ki foglaljak majd elöre szállodát ? vagy mi ??? megválaszolnátok ezt hogy hogyan cselekedjek ?? és hogy a fodrászattal jól keresnék ?? :) elöre is köszi ♥
2014. jan. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
SZerintem ELÖSZÖR a magyar nyelvet kellene megtanulnod, mert ha még azt sem tudod, semmi esélyed arra, hogy egy idegen nyelvet TÖKÉLETESEN megtanulj - márpedig anélkül az égvilágon semmi esélyed.
2014. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagy képben.
2014. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon rózsaszín buborék.Már csak azért is, mert tényleg nem vagy képben.Ha már a szállásfoglalásnál kérdések merülnek fel, akkor előbb tanuld meg az alap dolgokat az önálló élethez.Drukkolok.
2014. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én így kezdeném. Máris elkezdenék japánul tanulni interneten. Amikor már megy egy kicsit, akkor chatelgetnék japánokkal neten keresztül. (pl. erre jó mondjuk a paltalk.com, de biztos rengeteg ilyen oldal van még) Biztos, hogy sokan vannak a neten olyanok, akik japánok, de tudnak angolul is, ezekkel tartanám a kapcsolatot. Az idő során talán sikerülne megismerkednem olyanokkal, akiket akár meg is hívhatnék ide az országba, így később már én is biztonságban utazhatnék hozzájuk. Először csak mondjuk két hétre, hogy lássam milyen is ott az élet a valóságban. Onnan pedig már minden sínen van. A fodrászatban pedig már tanulás közben is figyelj a speciális japán hajtípusra, nekik erősebb, vastag szálú hajuk van. Nem reménytelen az elképzelésed, remélem sikerül valóra váltanod.
2014. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm szépen nagyon aranyos vagy köszönöm a választ nagyon sokat segített :):)
2014. jan. 24. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Japánban nagyon nehéz letelepedésit kapni, mezei fodrászként nem hiszem hogy beengednének dolgozni, talán még ha maga Hajas László lennél, akkor sem biztos hogy kapnál. Persze esély azért van rá.

Vannak itt hasonló kérdések, nézz körül, kategóriákba sorolják milyen címen lehet engedélyt kapni.

Nyelvet mindenképpen tanulj, talán a legegyszerűbb/olcsóbb ösztöndíjjal kimenni, csak fodrásztanulóknak szerintem ilyen nem nagyon van, esetleg középiskolákban célozhatsz meg csereprogramokat.


A szálláson ráérsz gondolkodni, a szállodák kegyetlen drágák, meg akkor először körülnézni mennél turistaként?

Valóban próbálj barátkozni japánokkal, akik segíthetnek.

2014. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha japán pasihoz mennél férjhez, biztos kapnál letelepedésit.
2014. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban ez a legegyszerűbb, szóval barátkozz, azzal semmiképp nem ártasz magadnak :)
2014. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!