Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretik a Japánok a magyarokat?

Szeretik a Japánok a magyarokat?

Figyelt kérdés
sziasztok ha én például kimennék Japánba akkor engem elfogadnának ?(mivel nem vagyok elég csúnya lány) ezt nem beképzeltségből mondom,és ha ugy viselkednék mind pl ők akkor elfogadnának ? szeretnének ? mivel tetszenek aa japán pasik igy lenne esélyem náluk ? mert azt hallottam hogy szeretik a magyarokat mivel rokonsága vagyunk :)!ÉS szeretik a magyar lányokat ?
2014. jan. 24. 18:50
1 2
 11/15 Inverz Tűz ***** válasza:

Félreértelmezed, ugyanis a nők házias jellegének elvárása nem egyenlő azzal, hogy semmibe sem nézik. Nagyon is nagyra értékelik az ilyen nőket, csak éppen ezt az életet az újabb generáció már egyre kevésbé választja, ami egyébként ha így folytatódik egyre nagyobb problémát fog ott okozni.


De egyébként igazad van, valós adatot csak az tudna neked mondani, aki már járt ott. Viszont sok ember valós tapasztalatán alapuló véleményét kellene megismerned hozzá, hogy tényleg valós képet kapj, mert mindenki máshogyan éli meg a dolgokat.

2014. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Én 1 évig éltem Japánban, szóval tapasztalatból beszélek. Persze nem azt mondom, hogy tökéletesen igazam van, viszont én így tapasztaltam, vagy legalábbis ez volt a benyomásom az ottaniakról.
2014. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) sokat segítettetek köszöntem :)
2014. jan. 25. 21:53
 14/15 anonim válasza:
amúgy pár japán azt mondja hogy rokon népek vunk szóval ;) de am én is ki akarok menni Japcsiba :D
2014. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A pénzüket biztosan szeretik. Meg az olcsóságukat, olcsó munkaerejüket, a kulimunkások befogását.
2017. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!