Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazudott vagy tényleg öngyilko...

Hazudott vagy tényleg öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
az van hogy előbb rám írt egy srác hogy tetszem neki szerelmes belém meg minden.. meg kérdeztem hány éves ő 22 én 16..... és teljesen más városban lakunk.. (nem is akarok most barátot) elmagyaráztam neki finoman hogy nekem sok most a kor különbség meg nem is akarok barátot, és most már olyan 20 percen keresztül írja h öngyilkos lesz kocsival neki megy egy kamionnal meg ezeket :( ezt már olyan 20 percen keresztül írja nekem, hogy megyek vigyázz magadra (de nem ment még) van mikor egy percre lelép a facebookról majd vissza és megint leírja.. én írom neki hogy "ne ezzel nem ér el semmi ne tegye" de akkor is azt írja hogy d! : ( nem tudom mit csináljak... 10 perce írta h ő már a kocsiban van és 1 perc és indul.... de még mindig írt előbb : O most nem értem előbb most megint kijelentkezett, lehet hogy csak szívat hazudik hogy rosszul érezzem magamat? ("rómán") és ezért nem tudom remélem csak vicc mert én már a sírás közepén vagyok ?: ((((

2014. jan. 28. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálja valahogy magára vonni a figyelmedet, ha nem zsarolni akar... Elég beteges. Inkább ne foglalkozz vele, mert csak alá adod a lovat. Hidd el, nem fogja megtenni.
2014. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
én is erre gondolok h ez miatt még senki sem akart ilyen gyorsan öngyilkos lenni szerintem... de akkor is elég durva volt ez nekem : //
2014. jan. 28. 20:28
 3/20 anonim ***** válasza:
mi at, hogy "rómán"?
2014. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Rómán nah csak nagyon remegett a kezem mert tökre para voltam.. most már nyugodt vagyok azért
2014. jan. 28. 20:34
 5/20 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy durva volt, nem tudom, milyen ember az, akire semmiféle hatással sincs egy ilyen kijelentés. De elég valószínű, hogy ezek csak üres szavak, ne aggódj. :)


(első voltam)

2014. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Érzelmileg zsarol, nem fog tenni semmit, de a legtöbb/legjobb, amit tehetsz, hogy letiltod most azonnal facebookról.
2014. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
akkor jó mert én nagyon érzékeny vagyok és bármilyen kicsi bántás kiabálás miatt majd sírni tudnék elég érzékeny vagyok ezért próbálom az ilyet elkerülni : ))
2014. jan. 28. 20:38
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm letiltottam : ) tényleg milyen ember az ilyen aki így zsarolja a másikat? van akit teljesen tönkre tesz lelkileg -_-
2014. jan. 28. 20:40
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak meg akar ijeszteni, a legtöbb ilyen elmebeteg manapság a neten éli ki magát. Vagy azt gondolja hogy ez szórakoztató hogy ennyire megijeszt valakit mert már ilyen szintre unatkozta magát... de ha esetleg komolyan gondol ilyesmit akkor az annyira beteg ember hogy előbb utóbb mindenképpen megöli magát független attól hogy mit írtál neki (nagyon kétlem hogy megtörténne, nehogy idegeskedj amiatt is amit írok, hülye vagyok :D )
2014. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mondjad neki, hogy 16 évesen mgé jogosítványa sem lehet :D

17nek kell lenni :D


Ekkora idiótát :D

2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!