Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazudott vagy tényleg öngyilko...

Hazudott vagy tényleg öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
az van hogy előbb rám írt egy srác hogy tetszem neki szerelmes belém meg minden.. meg kérdeztem hány éves ő 22 én 16..... és teljesen más városban lakunk.. (nem is akarok most barátot) elmagyaráztam neki finoman hogy nekem sok most a kor különbség meg nem is akarok barátot, és most már olyan 20 percen keresztül írja h öngyilkos lesz kocsival neki megy egy kamionnal meg ezeket :( ezt már olyan 20 percen keresztül írja nekem, hogy megyek vigyázz magadra (de nem ment még) van mikor egy percre lelép a facebookról majd vissza és megint leírja.. én írom neki hogy "ne ezzel nem ér el semmi ne tegye" de akkor is azt írja hogy d! : ( nem tudom mit csináljak... 10 perce írta h ő már a kocsiban van és 1 perc és indul.... de még mindig írt előbb : O most nem értem előbb most megint kijelentkezett, lehet hogy csak szívat hazudik hogy rosszul érezzem magamat? ("rómán") és ezért nem tudom remélem csak vicc mert én már a sírás közepén vagyok ?: ((((

2014. jan. 28. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ááááááá! Ha ennyi eszed van, hogy ezen idegeskedsz, tudod mit? Menj hozzá feleségül! :D


Teljesen hülyére vesz, te meg ugrasz rá.

2014. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De szánalmas, te jó ég. Ő ilyen tipikus idióta, aki 22 évesen 16 éves diáklányokkal kezd, mert a korabeli lányok emberszámba sem veszik, amiért ilyen idióta. Tiltsd le, aztán kezdjen magával amit akar, vagy növesszen péniszt. Nehogy hagyd, hogy az ilyenek érzelmileg befolyásoljanak. Holnap már más csajnak fogja ezt írogatni, elhiheted.
2014. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy ennyire érzékeny vagyok te más vagy biztos jobban bírod ezt.. de velem ez most történt először és ha ezért hülye vagyok akkor megfértem kösz
2014. jan. 28. 20:54
 14/20 anonim ***** válasza:

Olyan 18 éves koromban volt egy srác, akinek tetszettem, de én nem akartam tőle semmit, ő is azt mondta, hogy öngyilkos lesz, ha nem járok vele. Mondtam neki, hogy fejezze ezt be, úgysem lesz. De ő csak erőszakoskodott, ráhagytam. Azóta tizenvalahány év telt el, mondanom sem kell, vígan éli világát.


Egyébként meg ha valaki azért valóban öngyilkos lesz, mert nem tetszik annak, aki neki tetszik, akkor az egy szellemileg, vagy idegileg nagyon beteg ember és bármit is csinálnál, előbb-utóbb megint elkapná a depresszió, mondjuk az első vitánál és akkor csinálna valamit.

Sem ilyenekkel, sem érzelmi zsarolókkal nem kell foglalkozni, most olvasom, hogy letiltottad, jól tetted.


Semmiféle lelkiismeret furdalásod ne legyen.

2014. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jó, hát akik ilyeneket írnak, hogy "ne legyél már ennyire érzelmes" azok valószínűleg csak monitoron láttak nőt, annyira nem tudnak semmit róluk.
2014. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat meg nyugodtam már csak én is nevetek ezen az idiótán.. tényleg nagyon beteg lehet ha ilyen miatt öngyilkos akar lenni : ) csak szimplán nem ért a szép szóból ez meg lehet h megerősített mert már az ilyet se fogom komolyan venni : D
2014. jan. 28. 21:04
 17/20 anonim ***** válasza:

Pszichopata a pontos megnevezése.

Direkt olyanokat keres akik jó lelkűek mások szenvedése okoz neki örömet.

Ilyen ember.

2014. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
szemét lefogadom másoknak is írt már ilyet -_-
2014. jan. 29. 10:55
 19/20 anonim ***** válasza:
faszbookbetyár
2014. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szüleim kb. így jöttek össze (de ők egyidősek). Az eredmény: egy borzalmasan rossz és üres házasság, ami ráadásul vagy 40 évig tartott, mert gyávák voltak elválni is. Az már csak extra, hogy csapnivalóan inkompetens szülők voltak. Tanítani kéne őket, mint esettanulmányt.
2014. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!