Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kínos, vagy izgulós helyzetben...

Kínos, vagy izgulós helyzetben folyton elpirul az arcom. Lehet ezzel valami kezdeni?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés.. Gondolom nem.

Ha valami kicsit is kínos helyzetbe kerülök egyből elpirul az arcom, és rajtam nevet mindenki.

De a csúcs az volt, amikor nyelvvizsgázni voltam, és a szóbeli közepén bejött valami kínosabb kérdés(amire nem tudtam jól válaszolni), és éreztem ahogy szinte felforr az arcom, és az ellenőr nő kinevetett... :D

Ezek nagyon gáz szituk.. Jövőre megyek egyetemre és ott is lesznek szóbeli vizsgák..

Plusz majd állásinterjú..

Egyébként fiú vagyok :D


2014. jan. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cuki lehetsz.

Igazából nem lehet vele mit kezdeni én is olyan vagyok mint te. És én eddig ezzel nem tudtam mit kezdeni. Túl nagy a szégyenérzeted. 21L

2014. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is folyton elvörösödök :D sajnos ezen nem lehet javítani meg kell tanulni együtt élni vele :S :D
2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig elpirulok, ha valami kínos helyzetbe kerülök. De van amikor akkor elpirulok, amikor feleltet a tanár! Bár nekem annyiból könnyebb, hogy lány vagyok, használok alapozót, így annyira nem látszik... :D
2014. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaaaj, de hát lányoknak jól áll. :)

Fiúnál ciki csak :D

2014. jan. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!