Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú barátnőt akar,...

Ha egy fiú barátnőt akar, akkor muszáj alfahímként viselkednie vagy vállalja fel inkább azt, aki valójában, még, ha egy félénk, gátlásos, visszahúzódó, csendes, elmélkedős, érzelmes, érzékeny is a srác?

Figyelt kérdés
Haverok miatt PUA-skodni kezdtem, de valahogy ma is ráébredtem, hogy annyira nem ez vagyok én, bár tudom, hogy egy magabiztos, nagypofájú, menő srácként jobbak lennének az esélyeim, de pont azért vagyok aki, mert ilyen félénk, visszahúzódó, lányok előtt könnyen zavarba jövő srác vagyok. Persze csak a számomra vonzó lányok előtt, nem is nagyon tudom mit mondjak sokszor meg oda sem merek menni, úgy érzem kevés vagyok nekik, kaphatnak jobb fiút is, meg én inkább olyan félénk, hozzám hasonló láőnyt keresnék, de őszintén szólva eddig még ilyet sosem szólítottam le a nagy puáskodáés közepette. Pontosabban buszon szemeztem ilyesminek tűnő lánnyal már, de sajnos akkor egyedül voltam és nem mertem leszólítani még szemezni is csak bénán, pedig, ha ott lett volna a legjobb barátom lehet motivált volna és megtettem volna. Azóta sem találtam hasonló lányt, aki ilyen félénknek visszahózódank tűnt és közben aranyos, picike volt. Lehet összeillettünk volna, lehet nem, lehet csak azért szemezett, mert furán néztem ki. Már sosem fogom megtudni mégis gyakran gondolok rá, mert azóta sem találtam hasonló típusú lányt, mintha a mai lányok túlságosa férfiasak lennének jellemre, meg nem látom bennük az empátiát sem egy kevés kivételtől eltekintve. Sokan cigiznek, amit én alapból utálok meg sokan annyira felszínesek, hogy engem lenéznek, kigúnyolnak, csak, mert nem vagyok az a tökéletes külsejű gyerek, akire a barátnők is azt mondanák, hogy ez egy álompasi.
2013. jún. 11. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság az ORIGINAL alfák visznek mindent.


A puáknak maradnak azok akiket az alfák ejtettek. Utána jönnek a gazdagaok, majd a agyfarkúak, a hatalmat birtoklók, a celebek, a nagyon jó jelleműek, az aránytalan gyumák majd a maradék-maradékának a maradéka jut neked meg nekem. Bányarémek.

2013. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csajok az alfahímekre meg a gazdagokra buknak. Ezzel a kis visszahúzódó homi viselkedéssel nem igazán leszel nyerő. Még arra sem van esélyed hogy egy csaj sajnálatból összejöjjön veled.
2013. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan cuki,ha zavarban van egy pasi!:)Miért nézel ki furán?
2013. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj alfahímként viselkednie. Engem pl. egyenesen taszít a nagydumás, nagyarcú fajta és olyan embert keresek, mint te, de sosem ezek találnak meg, így pedig nincs szükségem senkire.

Szóval, kivételek mindig is voltak és lesznek is, csak meg kell találnod őket.

2013. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, bocsáss meg. Gyöker pua, légy aki vagy, csak bízz magadban.
2013. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szia, én ilyesmi lány vagyok és szerintem légy önmagad, mert vannak kivételek akik pont ezeket a tulajdonságokat részesítik előnyben. amúgy hány éves vagy?
2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem is add önmagad. Ha előadod a nagypofájú vagány gyereket a haverokkal, és esetleg felszedsz egy csajt, utána találkozgattok, gondolom akkor már nem lesznek ott a haverok...akkor úgy is kiderül milyen vagy valójában. :)

Például én sem szeretem azokat a nagyképű csávókat, akik azt hiszik hogy mindenkit megkaphatnak, és azért oltják a másikat mert attól hű de nagy emberek lesznek.

Viszont a határozottság szerintem fontos. :)

2013. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha rovidebb kapcsolatra vagysz, akkor igen, szerintem alfahimkent gyorsabban bevsajozol. De ha hisszabbra, ahhoz az kell, hogy az ugazi enedet ismerjek meg, nem az, h megjatszd magad.
2015. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!