Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek vannak még ilyen kis...

Kinek vannak még ilyen kis fura dolgai? írnátok még?

Figyelt kérdés
ilyenekre gondoltam nekem pl ez: ha buszon zenét hallgatok és meg érkeztem a célhoz akkor ott meg állítom, majd mikor indulok a nap végén haza a buszon onnan folytatom a zenét ez egy a sok közül írnátok még ha nektek is vannak hasonlak? (meg hallottam ,hogy valaki mindig bele pisil a fürdő vízbe)
2014. febr. 5. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
én bele is sz.rok.
2014. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Belepukizni a legjobb a vízbe. :-)))))
2014. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Mindig lenyomom a kilincset miután bezárom az ajtót, pedig tudom, hogy bezártam, de leellenőrzöm. Mindig leakarom kapcsolni a villanyt a fürdőből kijövet, még ha nem is égett.
2014. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Én ha eszem, sosem mindegy hogy jönnek egymás után a falatok, és mennyiből mi marad a legvégére :)

Párom folyton idegesít is azzal, hogy úgy tesz, mintha el akarna venni egy-két falatot, mert tudja, hogy az gondosan kiszámított maradék, aminek a végére kell maradnia :D

2014. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha leülök a gép elé, akár hallgatok zenét, akár nem felteszem a fejhallgatómat. Nem tudom miért. :D
2014. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig jött értelmes válaszokat, küldjetek még ha tudok...:)
2014. febr. 5. 17:22
 7/17 A kérdező kommentje:
tudtok*
2014. febr. 5. 17:25
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem dolgozok,mondjuk délutánosba,akkor gépelőtt iszom mindig az energia italt :D
2014. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nyilvános helyre kiírok egy szöveget, mindig leellenőrzöm, hogy vannak-e benne hibák, mert cikinek érzem, ha igénytelennek tűnik az írásképem.
2014. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Mérges leszek, ha valaki nem tekeri rá a kupakot valamire.

Az alvásom ahogy van, botrányos. Kizárólag úgy tudok elaludni, ha friss, teli, hideg vizes pohár van valahol a közelemben, pedig sosem iszok éjjel.A kispárnám nélkül, és ha a kézkrémem, szőlőzsírom nincs az ágyamban szintén nem tudok aludni. Nem tudom elviselni, ha valaki néz, miközben eszek (olyankor nem is tudok rendesen, pl. le szokott esni a falat a villámról ), és azt sem, ha valami nem kerek szám. Múltkor a gyufára az volt írva, hogy 38 db-os, és átírtam 40-re, meg át is pakolgattam, hogy negyven legyen benne. Igazából így elég viccesek, de hát.. :D

2014. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!