Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létrehoztam egy rajongói...

Létrehoztam egy rajongói oldalt egy műsorvezetőnek, feljelenthetnek bármiért is?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat kérek, anyukámék még nem jöttek haza. egy álnéven írógató nem igazi képpel irogat, hogy feljelent, de nem írja hogy miért. milyen okkal, mit sértek meg vele? nem akartam semmi rosszat, azt mondta ügyvéddel fog intézkedni.

2014. febr. 7. 15:25
 1/5 anonim válasza:
tudtommal semmi törvénybe ütköző, amíg nem rágalmazol másokat, vagy bármi hasonló.
2014. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ezt reméltem. csak a híreket követem és linkelem ki ami amúgy is megjeleneik. akkor csak fenyeget
2014. febr. 7. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak fenyeget, rád akar ijeszteni. Nagyon sokan csinálnak rajongói oldalt a kedvencüknek, nincs ebben semmi törvénybeütköző.
2014. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. febr. 7. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy legyen jól láthatóan feltüntetve, hogy ez egy rajongói oldal és az illetőnek semmi köze hozzá.
2014. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!