Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma meghalt a papám, képtelen...

Ma meghalt a papám, képtelen vagyok felfogni. Ti, hogy törödtetek bele, hogy valakitek meghalt? L14

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tavaly dédmamám halt meg, de simán feldolgoztam.

Nem vagyok érzelmes típus.

2014. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem amikor meghalt a mamám akkor még 6 év körül lehettem teljesen magamba zárkóztam ha beszéltek róla akkor amikor én is ott voltam akkor mindíg elírtam magam :S de az évek múlásával ugy mond kinőtem :) de a temetőbe még mindíg nem szeretek kimenni.Ne beszélj ròla és csak a szépre emlékezz :) igy jobb lesz ; )

14/F

2014. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem sírtam, csak a temetésen.. Ami rossz döntés volt. Nagymamám 1 éve halt meg, és még ma is simán elbőgöm magam, bár már kezdem kicsit nyugdtabban kezelni. nekem az segített hogy suliban csak a barátnőmnek mondtam el, és megkértem, hogy ne is beszéljünk róla. Rengeteget segített, hogy ugyanolyan maradt a környezetem. ja és ha nagyon rossz, akkor mindenképp sírd ki magad, lehet ott valaki, barát/szülő stb. akinek a vállán kisírhatod magad. ilyenkor az sokat segít
2014. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, erre nincs általános recept. Beszélgess róla és az érzéseidről olyan családtaggal, aki közel áll Hozzád.
2014. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nem rég halt meg egy közeli rokonom és nekem egyszerűen nem volt meg az a "sírjunk egymás vállán testvér érzés". Előtte meglátogattuk és ott ejtettem egypár könnyen de a halála óta egyet sem! Ez engem is meglepett de nagyon könnyen túl tettem rajta magam pedig érzelgős vagyok. 14/L
2015. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!