Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok akik nem kellenek senkine...

Azok akik nem kellenek senkinek párkapcsolatra, hogy fogadtátok el, hogy törődtetek bele?

Figyelt kérdés
tudom lesznek válaszok amiben azt fogjátok írni, hogy mindenkinek megvan a párja. de ez nem igaz.
2013. okt. 29. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem soha semmi nem jön össze, ezért még ez sem sikerült. Eldöntöttem, hogy jól van, banyek, akkor leélem egyedül az életemet. berendezkedtem egyedülálló életre. kitaláltam magamnak egy csomó hobbit, meg szabadidős tevékenységet. Elterveztem, hogy miket fogok csinálni magányos óráimban. Erre bakker jött egy nő, összejöttünk, beleszerettem, és azóta úgy kell megküzdenem minden egyes magányos percért.
2013. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem törődtem még bele,sosem fogok semmibe beletörődni.A belenyugvás,és a megalkuvás az ellenségem.Maximum olyanba törődök bele,amit TUDOM,hogy nem sikerülhet!
2013. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
En se talaltam senkit se aki tetszene..megha talaltam is akkor is "nem jarnek osztalytarsal" valaszt kaptam ugy hogy feladtam. Nem keresek senkit. Megha keresnek is foglalt lenne az aki tetszene.. . Amugy szerintem sincs meg mindenkinek a parja mivel ha megis lenne manapsag nagydivat az h "mindenki jar mindenkivel".. En altalaban rajzolok vagy tanulok. Azzal mindig elrepul az ido. Kezdj el torteneteket irni vagy blogolni.
2013. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Engem szerintem komolytalannak tartanak (persze nem külsőre is átlag alatti vagyok), pedig amennyi szart átéltem már szerintem jóval komolyabb gondolkodású vagyok a korosztályomnál. (ami sajnos rossz a mai világban)
2013. okt. 29. 23:05
 5/19 A kérdező kommentje:
* persze külsőre is átlag alatti vagyok, így korrekt a mondat. a "nem" nem kell bele.
2013. okt. 29. 23:05
 6/19 anonim ***** válasza:
mi bajod a külsőddel?
2013. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te most egy 16 éves kamasz vagy vagy pedig egy 36 éves férfi? Olyan nincs, hogy bele kell törődnöd, hogy senkinek nem kellesz párkapcsolatra. Ha ezt elhiszed magadról, akkor nem is fogsz kelleni. Annyi ember van a világon, ilyet mondani elég nagy baromság. Változtass valamin, nyilván oka van annak, hogy ha nem kellesz. Vagy hülye embereket nézel ki, vagy te csinálsz rosszul valamit.
2013. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

alacsony vagyok, túlsúlyos vagyok, szar a hajam, ritkulni is elkezdett az utóbbi egy-két hónapban, nincsenek jó ruháim mások szemében (azok amik manapság divatosak, nekem azok nem tetszenek (swag, yolo, meg tudja tököm még mi..)).


és egyébként szerintem belül sem oké semmi. szeretet hiányom van nagyon durván (én nagyon tudok szeretni, csak kimutatni nem bírom), nagyon érzékeny vagyok. családi hátterem is rossz.


egyébként 20.

2013. okt. 30. 14:19
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor kérdező, induljon a fogyókúra. Miért nem fogysz le? Kopaszodni nem nagy dolog, a fiúk nagy részének ritkul a haja. Ne haragudj, de ne 20 évesen sírj már, hogy te már egyedül fogsz megöregedni.. mozdulj meg, tegyél érte, hogy ne legyél túlsúlyos, aztán pedig ébredj rá, hogy nem a márkás ruha teszi az embert. Amúgy amiket felsoroltál még az életemben nem hallottam, milyen márkák azok. Persze nem kifejezetten érdekel, mert nem attól lesz ruha egy ruha, mert menő márkája van. Sajnálom, hogy te így gondolod. Kínain is lehet venni normális ruhákat és olyan lányokat kellene keresni, akik nem a pénztárcádra hajtanak. Ne siránkozz már, hanem szedd össze magad. Vagy nyugodtan törődj bele életed derekán, 20 évesen, hogy te már senkinek nem fogsz kelleni.
2013. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én átérzem a helyzetedet, én is alacsony vagyok, túlsúlyos, viszont nekem az arcom is ronda (és nekem sincsenek jó ruháim mások szemében). Megnyugtatlak, én még 27 évesen sem tudtam elfogadni, hogy egyedül leszek életem végéig, pedig 100%, hogy így lesz. Egy lány sem tud egy kicsit sem vonzódni hozzám, és bár nehéz, be kell rendezkedni az örök magányra.
2013. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!