Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vonatok miért ilyen népszerű...

A vonatok miért ilyen népszerűek a kamaszok, fiatalok körében, úgy értem miért szeretik a vonatokat ilyen sokan?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem csak, mert van jópár ismerősöm aki mondta már, szereti a vonatokat, valakik fényképezni is szeretik őket. Mi az oka, hogy ilyen sokan rajonganak a vonatok iránt, miért nem pl. a buszok iránt? Azt még senki nem mondta nekem, hogy buszokat szeret fényképezni.
2014. febr. 15. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Én nem rajongom értük.. :D
2014. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat nem kérek
2014. febr. 15. 17:24
 3/10 anonim válasza:
83%

A kamaszkoromat ingázással töltöttem, és mivel buszon hányingerem van, így maradt a vonat. Hiába a ritkább menetrend, és hogy a vasútállomások viszonylag kívül eső pontokon szoktak lenni, valahogy mégis kényelmesebb. Járkálhatok, wc-re mehetek, sok vonaton már internet is van. Anno a baráti társaság közös fülkében utazott, buszon biztosan zavartuk volna a többi utast a bandázással. A leckét is a vonaton írtuk meg.

Nekem ezek a kellemes emlékek járultak hozzá a vonatszeretethez, na meg a kényelem.


A férfiak jobban odavannak magukért a gépekért. Engem maga a vonatozás fogott meg, és még mindig imádom. :)


Buszozni egyáltalán nem szeretek, de még autóba is ritkábban ülök, mint vonatra, pedig megtehetném hogy bárhova kocsival menjek.


27/N

2014. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiiii ***** válasza:
81%
Mert a vonatnak jobb a hangulata. És esztétikusabb is a kinézete. (már ami a jó öreg régi vonatokat illeti)
2014. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyet, de ő nem csak a vonatokért hanem az egész vasútért rajong, az ottani technikai megoldásokért.

Mondjuk engem se érdekelnek a vonatok, de műszaki emberként valahol megértem a rajongást.

2014. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt idő, mikor én is odavoltam értük, méghozzá azért, mert távkapcsolatban éltünk a párommal és vonattal jártunk át egymás városába, és a vonat számomra mindig a vele való találkozást jelentette, ha láttam egy vonatot, mindig ő jutott eszembe, úgyhogy elkezdtem komolyabban érdeklődni irántuk. Ismerek két tizenéves lányt, és egy fiút, akik szintén ugyanezen okból szenvednek vonatmániában.
2014. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a buszokat is, de a vonatokat jobban :D
2014. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2014. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a vonatokat és utazni is(vonattal).

Kb.10 éves korom óta és még a mai napig is szeretem(44évesen).

2016. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nagyok és erősek, és komoly hangjuk van, de mégsem verik pofán a kistökösöket.
2021. jún. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!