Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem találtam kategóriát, de...

Nem találtam kategóriát, de egy fontos kérdés, és itt mindig sokan vannak?

Figyelt kérdés
a kérdőjel persze kötelező, a kérdésem, hogyha valaki aki tényleg nagyon megérdemli, hogy ellássam a baját, többször megverte a páromat, amikor még együtt voltak, és már engem is megfenyegetett, milyen küzdősport amivel péppé verhetném, róla annyit, hogy 100 kilós body-zik, meg zabál, nagy has nagy fej, ennyi, én 75 kilós, folyamatosan edzek, szálkás izmos vagyok, és egy éve itthon edzek boxzsákon, puszta kézzel, már többször kiszakítottam a zsákot, ütőerő, kemény ököl, gyorsaság megvan, de még nem küzdöttem face to face, ötletek, hogy mire edzzek? esetleges esélyek szerintetek, valakivel szemben, aki mondjuk erős a fekvenyomó padon?
2014. febr. 7. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha megüt jelentsd fel testi sértésért. Többre mész vele. (komolyan)
2014. febr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezen már én is gondolkoztam
2014. febr. 7. 08:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a legbölcsebb dolog neked is lesüllyedni a szintjére.

Bár azért a lányról is sokat elmond, hogy a verések ellenére azért csak nem dobta ki a pasit...

2014. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kovacspeterpeet válasza:
100%
Ha csak edz és nem végez aerob mozgást akkor lassú. A gyorsaságoddal hülyére verheted, csak vigyázz el ne kapjon, vagy ha igen, lényeg, hogy minél gyorsabban szabadulj ki. Amúgy lehet 150kg és szín izom is, ha megfelelő helyre ütsz rögtön fekszik. Egy bunyó a valóságban nem úgy néz ki mint a filmekben, hogy órákig verik egymást és semmi baja. Én inkább azon aggódnék, nehogy nagyon megsérüljön, mert akkor ha rádhívja a rendőröket, még Te járhatsz szarabbul. Esetleg ha tényleg idióta a srác berág és később haverokkal jön mikor épp a csajoddal vagy. Szar ügy. Legjobb a békés út, és kerülni az ilyen idiótákat, mert még a végén Te és barátnőd fizettek rá.
2014. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hát, 1.-nél a pont, mire jó ha összeveritek egymást, rosszabb esetbe ő ver össze téged, ha meg te vernéd össze őt akkor meg ő jelenthet fel, szóval előzd meg a bajt ja
2014. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze tisztában vagyok vele, hogy ha megverem, ő is feljelenthet, azt meg nem akarom, hogy mondjuk eltörje az orrom, vagy kiverje a fogam, tehát direkt hagyni magam, már arra is gondoltam, hogy ha oda megyek ahol kiprovokálnám, úgy állnék kocsival, hogy kamerával felvenném, hogy ő kezdte, én csak védekeztem, így is testi sértés, ha megütöm?
2014. febr. 7. 08:42
 7/12 A kérdező kommentje:
de a lényeg az lenne, hogy ezt az önelégült barmot, kicsit helyre tegye valaki végre
2014. febr. 7. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a jelek szerint az nem te leszel -.-
2014. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"a kérdésem, hogyha valaki aki tényleg nagyon megérdemli, hogy ellássam a baját,"


Akár megérdemli, akár nem, ha megteszed, nem leszel különb nála.


"többször megverte a páromat, amikor még együtt voltak,"


Ez a kedves párodra tartozik, nem rád. Milyen jogon akarsz te utólag intézkedni, ha a párod annak idején nem tette? Neked ehhez semmi közöd. Sajnálhatod a párodat, megértheted, elkísérheted pszichiáterhez, de ennyi.


"és már engem is megfenyegetett,"


És te ezen ennyire betojtál? Ha kezet emel rád, akkor és ott kell visszaütni vagy feljelenteni.


"milyen küzdősport amivel péppé verhetném,"


Semmilyet. A küzdősport nem arról szól, hogy megtanuljuk a technikákat AZÉRT, hogy azokat felhasználva péppé verjünk bárkit is. Ha ezt megtudja egy Mester a dojoban

(ejtsd: dozsó), akkor azonnal kihajít.


"róla annyit, hogy 100 kilós body-zik, meg zabál, nagy has nagy fej, ennyi, én 75 kilós, folyamatosan edzek, szálkás izmos vagyok, és egy éve itthon edzek boxzsákon, puszta kézzel, már többször kiszakítottam a zsákot, ütőerő, kemény ököl, gyorsaság megvan, de még nem küzdöttem face to face, ötletek, hogy mire edzzek? esetleges esélyek szerintetek, valakivel szemben, aki mondjuk erős a fekvenyomó padon?"


A jelek szerint te egy aszténiás alkat vagy, aki ráadásul nem is egy észlény. Egy hústoronnyal szemben neked nem lesz soha face to face helyzetben előnyöd. Az ilyen emberrel szemben nem izmokkal, hanem ésszel kell a magad fajtának győzni.


Pl. úgy, hogy IGNORÁLOD. Élsz a barátnőddel, ahogyan akarsz, ÉS HA a pasi zaklat, vagy megpróbál megverni, esteleg megver téged és/vagy a barátnődet is, akkor azonnal látleletet kell vetetni orvossal, fénysebességgel elhúzni a rendőrségre és feljelentést tenni. Mind a zaklatás, mind pedig a testi sértés bűncselekmény.


Ps: Azért írtam neked így, mert sajna nem tagoltál semmit. Kifolyt belőled tagolatlanul az egész szöveg.


Elhiszem, hogy indulatos vagy, de a tagolás nem csak az olvashatóságot és az érthetőséget segíti, hanem a saját magad belős mentális állapotát is. A tagolás olyan, mint amikor az ember megáll és levelegőt vesz. Segít a hiszéria és a paranoia ellen is. :)


Szóval, csak nyugi! :)


A bosszú nem old meg semmit. És egy jótanács: nagyon figyelj a jelenlegi barátnődre, ugyanis vannak olyan áldozatnak látszó hisztérikák, akik nagyon értenek ahhoz, hogy áldott jó emberekből is kihozzák az állatot. Ne te legyél az, aki a tényleges áldozattá lesz!

2014. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nem tudod alkalmazni az erőt ésszel tönkre tudod tenni jobban !!!
2014. márc. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!