Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Utálom az...

Miért van ez? Utálom az embereket!

Figyelt kérdés
Irritálnak, taszítanak, vagy csak simán sírásig idegesítenek. Nem a családomat nem szeretem, a barátaimat sem, hanem az azokon kívülieket. Szemetelnek, nyomogatját a b**i érintőképernyős telefonjukat, rongálják a világot, erőszakoskodnak. A mamámat.... azt nem utálom csak simán nem szeretem, mert mindig azt akarja, hogy puszit adjak neki, olyan idegesítő és ha egyszer nem adnék neki én leszek a hibás, hogy elszomorítottam. Hogy szerethetném meg az embereket, valahogy a pszihológus és az öngyilkosság kivételével?
2014. febr. 15. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az miert idegesit ha valaki hasznalja a telefonjat, ami eppen erintokepernyos? Es az ongyilkossag hogy segitene abban hogy megszeresd az embereket, foleg ha mar halott vagy? ...

Nem vagy normalis, azert van.

2014. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hogy szerethetnéd őket? vegyél vissza az arcodból, és ne a saját problémáidra fókuszálj, hanem legyél önzetlen és lásd meg a jót bennük először. Ne ess folyton előítéletekbe, és adj mindenkinek egy esélyt mielőtt véleményt mondasz róluk. És ha már ennyire rossznak látod az embereket, jó lenne ha nem ócsárolnád őket, hanem akkor megpróbálnál legalább te úgy viselkedni ahogyan elvárnád tőlük. nem tudhatod hogy ők min mennek keresztül, ne legyél már ennyire önző és nagyképű és akkor lehet hogy az emberek is jobban bánnak majd veled
2014. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

általánosságba véve én is utálom,sőt,gyűlölöm az emberi fajt,de okkal.

a "normális" ember tudja h miért utál valakit/valamit,ha te csak így érzel akkor elmebajos vagy... :D

am meg nem a világ vége ha meg kell puszilni a nagyit.oká h nem akarod,de nyílván azért kéri mert szeret téged és ennek örülnöd kéne,mert ha ilyen maradsz és ki is mutatod,előbb-utóbb senki se fog szeretni...

2014. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csesszétek meg.....
2014. febr. 19. 18:19
 5/7 anonim válasza:
Én átérzem, bár szerintem az enyém inkább félelem :D Igazából kívülről minden ember gonosznak tűnik, de ha nem közösségként tekintesz az emberekre, hanem személyként, akár szimpatikus is lehet az aki amúgy nem lenne^^
2014. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 alitta123 válasza:
heló! én írtam privátban üzenetet.
2015. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem bírom az embereket. Leszarom a rokonaim nagy részét és az embereket egytől egyig. Egy-két rokon van, akit bírok. Nem sok barátom van és nem is vagyok egy bulizós srác, de nem vagyok antiszociális. Próbálom kerülni azokat, akik nem érdekelnek, szóval a rokonságban sem vagyok egy túl gyakran látható személy.
2016. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!