Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert utalom az embereket? Mi...

Miert utalom az embereket? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
nem bannam ha mind megdoglene par emberen kivul
2014. jan. 21. 23:10
 1/5 Grim13 ***** válasza:
53%
kösz.... ezek után annyi a válaszom dögölj meg te !
2014. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kussoljmar hogy dogolnel meg
2014. jan. 21. 23:35
 3/5 Grim13 ***** válasza:
nem szóltam,írtam... fogadjunk úgy érzed mindenki hülye, bunkó stb. csak te nem? én is utálok sok embert de tudom nagyon jól hogy engem is utálnak sokan, azt miért akarod hogy mindenki megdögöljön? felsőbbrendűnek vagy különbnek érzed magad másoktól? bánt téged egy német nő aki épp a reggeli kávéját főzi otthon? én dupla talpal rúgnám le a buszról azt aki reggel felszáll a hátán táskával és nem képes levenni és a kezében hozni vagy utálom a troger alakokat (nem a hajléktalanokat) akik lejmolnak cigiért pedig a kezében ott gőzölög a kávé, de mindenki erről nem tehet, ha ugy érzed mindenki gonosz, számító, neveletlen, aljas, akkor általában te vagy az az egy góc akit mindenki megnéz a sulbian/munkahelyen és úgy gondolják "már megint ez a s e ggfej ...."
2014. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jo bocs azt nem bannam ha te nem doglenel meg,ertelmesnek tunsz.

es ja,se ggfej vagyok.

2014. jan. 22. 00:22
 5/5 Grim13 ***** válasza:
nembaj én is az vagyok, tartsunk össze, néha én is fel tudnám fogatni az egész világot az összes összefüggésével és háttértartalmával együtt de ez csak a rendszernek való ellenállás, amúgy sodródok az árral és próbálok magamnak és azoknak a keveseknek az érdekében "gonosz lenni", ezért jó hogy vannak hasonlóan seg g fej barátaim akikek ezt meg lehet vitatni 2.5 L pálinka mellett hétvégenként :D
2014. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!