Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért utálom az elhízott...

Miért utálom az elhízott embereket, akik már reggel tömik magukba a kakaós csigát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert mással foglalkozol feleslegesen.
2013. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
MErt elfelejtetted az eszedet ÉRTELMES dogokkal megtölteni és ezért foglalkozol mások magánügyeivel.
2013. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert valami nincs rendben veled, és ezért inkább másokkal foglalkozol ahelyett, hogy a saját dolgaidra koncentrálnál...
2013. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert nagyon ráérsz.
2013. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Én csak azt tudom mondani, hogy ÉN miért utálom őket:


- Mert régen én is dagadt voltam egy ideig és a saját lustaságomra emlékeztetnek.

- Mert gusztustalanok (le lehet pontozni, a hájrengeteg akkor is visszataszító).

- Mert nyavalyognak, hogy jajj ők nem is esznek meg hormonzavaruk van, meg hogy ők genetikailag kövérek, közben meg csak szimplán lusták, falánkak és ezt képtelenek bevallani maguknak is.

2013. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Rád férne pár hét Szibéria és egyből nem foglalkoznál másokkal.
2013. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Bár utálom a kakaós csigát, de ahogy elnézem a környezetemben a reggelizési szokásokat! Talán azért, mert az utolsó pillanatig szunyálnak/mert éjjel 3ig tv-t néznek, neteznek, tanulnak, olvasnak..../s reggel nem jut idő megteríteni, kicsi sajt, kicsi paradicsom, kicsi hal. A kakaós csigát meg megeszik a kocsiban.

És az elhízottság nem csak a zabálás eredménye. Ne adj' Isten téged is elkaphat egy ki pajzsmirigy nyavalya, s úgy felugrik rád seperc alatt 20 kiló, hogy csak pislogsz.

Szóval minden kövérség egyedi eset. De nem vonom kétségbe, hogy egy részüknél a zebe-zaba és a mozgásszegény életmód a hunyó.

2013. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Kb. 1000-ből 1 van, aki a pajzsmirigye miatt lett HÍZÉKONYABB. A többi meg lusta zabagép.
2013. szept. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Talán irigykedsz, hogy megteheti, hogy finomakat egyen, ne sanyargassa magát és mégis boldog?
2013. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
irigy vagy
2013. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!