Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez milyen élet?

Ez milyen élet?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez a kérdés nem ide tartozik csak kiváncsi vagyok más véleményére is.Van egy 28 éves fiú élete nincsen soha nem dolgozott,és nem is akar.Otthon egy 40 nm-es lakasban élnek 14-en.A fiú mar a 3.Önygyilkossági kìsérletét követte el egyésznap otthon van semmit,de semmit nem hajlandó csinalni.Mindent elvár ingyen,és semmi köszönet érte.Én sajnos ezzel a fiúval együtt is voltam.Elején hazudozott nekem,hogy ő dolgozik, és egyedül él.Aztán minden kiderült,hogy egy alkoholista és a Anyukájátol lopja a pénzt!persze az anyja ezt eltűri meg penzt is ad neki.Én probaltam rajta segiteni,hogy ne ilyen életet éljen

De már elfajult a helyzet.

Erőszakosan kiabalt velem,hogy azonnal vegyek ki lakást és költözzünk össze,persze az én fizetésemből.

Ő soha életében nem dolgozott,és nem is akar.Ti együtt lennétek ilyen fiúval? Már szakitottam vele.De elméletileg miattam került korházba,mert megint valami hülyeséget csinált,azért mert nincs annyi penzem h össze költözzek vele,és nem irtam vissza neki amikor dolgoztam.

Ez már a 4. Öngyilkossági kîsérlete.Elég volt már!!! Elnézést mindenkinek telefonról írtam!!! :)



2014. febr. 16. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na, kihisztized magad? Mi is elkezdjük ócsárolni a csávót, attól jobb kedved lesz?


Valószínűleg mocsok egy gyerekkora volt. Az apja lelépett, az anyja... ki tudja, mit csináld. De a nevelés kimaradt a listáról. Ő már csak utas a testében, rég halott.

2014. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok mindent elárul, ha valaki 4. alkalommal sem képes végezni magával.
2014. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lépett le egyik szűlője sem.És nem hisztizzek :)) ;) nolmáris választ akatok kapni,nrm pedig 5 éves agyi színten rendelkezőktől. ;)
2014. febr. 16. 14:17
 4/12 anonim válasza:
én a helyedben azon gondolkoznék el hogy miért jössz egyáltalán össze ilyen szerencsétlen emberrel normális lány szóba se áll ilyen fiúval neked meg mégis kellett :)
2014. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ez igy igaz :)
2014. febr. 16. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan élet, ahol a főszereplő egy depressziós ember. Ha meggyógyulna, akkor TALÁN normális élete is lehetne. De így, ahogy elnézem csak addig szól neki a kakukk, amíg nem sikerül végleg lerendeznie magát.


Viszont jól értettem, hogy 40 nm-en 14-en élnek? Az nem elgépelés volt? Cigányok?

2014. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kislány, kiírsz egy kérdést, amiről süt, hogy szinte Vágyod, pároljuk a véleményedet, hogy a potenciális jelölted egy mocsok alak - miközben teljesen tudatában vagy, hogy közödnek sem kéne, hogy legyen egy "Ilyenhez". Ostoba kérdés volt.
2014. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem elgépelés :) van 8 gyerek.meg a gyerekeknek a baratjuk stb ott lakik
2014. febr. 16. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem elgépelés, akkor miért foglalkozol még vele? Valószínű, hogy szereted még; de ennek nem lenne jó vége. Nagyon nem.
2014. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni vele.És ha szeretd,akkor úgyis tudod,h mit kell tenni.Biztos sz.r lehet neki,én sajnálom. Próbáld meg rávenni a munkára.
2014. febr. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!