Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora hülyeséget, valótlansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hülyeséget, valótlanságokat ír a Blikk a nők valós elvárásairól a pasikkal szemben, titeket nem háborít fel?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 13. 20:21
1 2
 1/11 Szergej55 ***** válasza:
Nem olvasok szemetet.
2014. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért?Lehet,hogy te nem ilyen vagy,de ez az átlag.
2014. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem olvastam és nem is érdekel. Tudod miért? Mert leszarom:D
2014. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
blikk. lol
2014. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg baromságokat ír, de a Blikktől mit vár az ember?


Ki akar egy elvált, gyerekes, 40 éves "öregembert" barátjának?

2014. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a Blikk. Mit vársz tőle...

Csak egy szempontot emelnék ki a leírtakból: "Órát hord"... De most komolyan! Kéééész! Vizuális típus vagyok: a nő megtalálja a neki minden szempontból megfelelő férfit tetszik külsőleg, belsőleg, teljes az összhang, forr a levegő, meg minden... Aztán: "Jesszus, te nem hordasz órát?! Köztünk vége mindennek!" :DDD

2014. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így jár az aki nem hajlandó igényes lapokat olvasni.
2014. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam a linket...


Azt hiszem hogy én az átlaggal szembemegyek...


Nekem az álom:

Világos haj szem, és ne legyen borotbpvát, nem kedvelem a csupasz az arca valakinek

Az arányok tekinteteben igaz, de igazából a férjem alacsonyabb és ezzel arányosan könnyebb is.

A főbb belső értékeket minden embertől elvárhatja az emebr, csak nők esetében nőiességgel helyettesítve a férfiasságot..

2014. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hm... nálam vannak megegyező pontok, de nem sok.


Álompasim:

190 centi 95 kiló, pici (egészséges) pocakkal. (kockás hasat nem szeretem) sem a nagyon kigyúrt pasikat.

Borostát hord

rövid sötétbarna hajjal, és barna a szeme is.

Sportosan öltözik: farmer, póló, vagy ha jobban szereti akkor ing. A férjem pl utálja az inget.

Ékszerként csak a karikagyűrűjét hordja, nem hord órát. (nekem tök mindegy hogy van e rajta óra vagy nincs)

Intelligens, lehet vele beszélgetni

szeressen olvasni

lehetőleg keveset káromkodjon, ne dohányozzon és ne legyen alkesz


ami még fontos, hogy bízzon bennem, ne féltékenykedjen,

nekem mindegy van e pénze vagy nincs, nem érint, mivel az az övé.


Az én férjem pl kertész, tök átlagos fizetéssel. 120-125 ezer ft között keres. Nincs se kocsija se jogsija, ahogy nekem sincs. Nem volt soha saját lakása, nekem sem. Továbbá nem érdekel a diploma sem.


Illetve nekem jobban bejönnek a fiatalabb srácok. A férjem pl 25 éves, én 28 vagyok. Nagyjából ennyi.

2014. febr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a képen a gyerek ha van 75 kiló akkor sokat mondtam és a kora is kb 25 körüli,szóval a példának nem felel meg.

és valószínűleg a vizsgálat nem a 15-20 éves kiscsaj korosztály elvárásait vizsgálta akik ebben a kategóriában a fő válaszoló réteg,de nagy vonalakban valóban az van,mint a cikkben.

tedd fel a kérdést az emberek,vagy a családi kategóriában,kérj életkort a válaszolóktól és elfogulatlanul tedd fel a kérdésed.

2014. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!