Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az elet munkamanias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elet munkamanias pasi mellett?

Figyelt kérdés
En vagyok a no, rovid ideje vagyunk egyutt ugymond, neki mindig csak a munka, delutan faradt, nagyon ritka az, mikor hetkozbe el lehet rangatni valahova, konkretan 3 ilyen eset volt... Hetvegen viszont, amikor velem van, minden hepi. Valaki hasonlo cipoben?
2014. febr. 7. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sokkal jobb, mint egy munkamániás nő mellett lenni. Számomra felejtős az ilyen párkapcsolat.
2014. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat, forditva is igaz lehet, de ram ebben a formaban vonatkozik a kerdes :)
2014. febr. 7. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy. Te is leírtad részben a kérdésedben, hogy milyen mellette. Nem túl jó gondolom...
2014. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most hétfőtől 12 órázni fogok hétfőtől péntekig soha sem szerettem ennyit dgozni csak az nyugtat h elég jó fizetésért meg kapok egy olyan papírt amivel külföldön simán megy majd minden attól félek h ezért cserébe két évet minimum lekell itt húznom szopóka ez a munkás élet de még mindig jobb mintha nem dolgozna úgyhogy nekünk is marad a hétvége :)
2014. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó neked így, akkor nem értem a kérdést... ha nem, akkor sem igazából... ha nem tetszik, beszélj vele, ha nincs változás, szevasz.
2014. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben tapasztalatom,de én biztosan nem tolerálnám a dolgot.
2014. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5... rovid ideje vagyunk egyutt, nem tudom, hogy jo-e ez igy vagy sem, tul korai barmit is kijelenteni. En sem vagyok az a romantikus alkat, aki folyton a parja nyakan logna, szoval nem tudom, lehet osszejon, lehet nem. Velemenyeket vartam :)
2014. febr. 7. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is dolgozom egésznap, éjjel, hétvégén. Nem vagyok munkamániás, de kell a pénz. Szerintem örülj, hogy ilyen. Ha kidobod akkor még vissza fogod sírni. Egy romantikus, lusta disznó nem fogja eltartami a családját. És a dumával ellentétben, ez nem az ő döntése, vagy dolgozik, vagy veled van, étlen, szomjan, fizetés nélkül. Ez viszont a te döntésed.
2014. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be a munkamániás pasi.

Később jött ki rajta, hogy eléggé nem bírja levezetni az agresszióját mert nincs ideje rá.

Ráadásul parancsolgatós is lett, és neki kellett mindig az első helyen állnia, tehát nekem nem volt nyerő hosszútávon.

Ahogy itt előttem fogalmazott valaki, a "romantikus lusta disznó" nem feltétlenül együtt használandó fogalmak.

A mostani pasim nem dolgozik annyit, és nem tud olyan helyekre vinni mint a workaholic pénzes, de mégis jobban érzem magam sokkal ebben a kapcsolatban, mert mindenben van balansz!

2014. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!