Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet "kiölni" magunkból...

Hogy lehet "kiölni" magunkból az érzéseket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat csalódtam.. nagyon a szívemre tudom venni a dolgokat.

De én ezt nem akarom. Nem akarom , hogy csalódott legyek egy visszautasítás miatt. Nem akarok megszeppenni , ha ritizálnak. Nem akarom magamra venni a dolgokat. Azt szeretném, hogy leperegjen rólam minden, hogy én is be tudjak szólni büntudat nélkül.

Van pár ismerősöm akik kiölték az érzéseiket magukból.. de ha kérdezem, hogy csináljam azt mondják "Ne csináld , mert nem jó" ..

Szerintetek?


2014. febr. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

amit te szeretnél ahhoz nem érzés kiölés kell,hanem önálló megingathatatlan nézőpont és önbizalom.

az önbizalom meg a sikeresen végrehajtott tettekből épül fel és a rutin ad neki alapot.


példával-

jársz 10 éve boxolni,vagyis elég komoly hatalom birtokában vagy.

a sok edzés megtanított arra,hogy mire vagy képes.

és akkor mondjuk beszól valaki neked.

legyen egy törpe gyúrós cigány.

te pontosan tudod,hogy fél perc alatt úgy összeverheted,hogy kórházba kerülne,de csak annyit mondasz neki.

hé törpe,menj és keresd meg hófehérkét! és röhögsz a szemébe nézve.

2014. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem lehet szándékosan, eltervelten csinálni. Nem te ölöd ki az érzéseidet, hanem az élet fájdalmai, és hülye vagy ha önakaratodból akarsz lelki roncs lenni. Inkább legyél boldog azzal amid van, rosszabb mindig lehet, jobb nem nagyon.
2014. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@21:57


Aztán mikor hátat fordítasz, a nyakadba vágja a bicskát, és ennyi volt az életed.

2014. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy tapasztalt bunyósnál alap,hogy nem fordít hátat és mindig figyeli az ellenfele kezeit.

ha benyúl a zsebébe akkor meg be lesz darálva.

ez kb önvédelem első óra.

2014. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van.


Egyébként a "ami nem öl meg, az erősít" nézettel elég hatékonyan lehet az általad kívánt cél irányába haladni, majd igen gyorsan túljutni rajta, a végállomás meg a depresszió, vagy ahhoz közeli helyzet.

2014. febr. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!