Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanarok zavarba jonnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanarok zavarba jonnek a diakok/hallgatok mely dekoltazsatol? Vagy milyen reakciot, erzeseket valt ez ki beloluk?

Figyelt kérdés

Kozepiskolaban es egyetemen/foiskolan gyakran fordul elo,hogy a lanyok melyen dekoltalt, kivagott felsot viselnek.Hogyan hat ez egy ferfi tanarra? Nyilvan nem bamulhatja nyiltan,meg ha vonzo a latvany,akkor sem. Zavarba jonnek az ilyesmitol? Vagy -mivel ok is ferfibol vannak-,, titokban" szemugyre veszik?

Pusztan kivancsisagbol kerdezem,szemely szerint mar tul vagyok az iskolas eveimen... :-)


24/L


2014. febr. 15. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tanárfüggő. Nálunk pl. alapvetően tisztelettel fordulnak a diákok a tanárok felé, a tanárok is magáznak minket és tisztelettel beszélnek velünk. Többnyire. De nem mindenki. Akinél lehet érezni a kölcsönös tiszteletet, az biztos, hogy soha nem nézne meg feltűnően egy diákot, még ha dekoltáltabb felső is van rajta.

Viszont van olyan tanár is, aki nagyon lazán viselkedik suliban is. Tegezi a diákokat, viccelődik velük, stb. Mondjuk ő pl. egy fiatalabb, sokak szerint jóképű tanárúr. Belőle pl. kinézem, hogy esetleg jobban megnézze a lányokat, ha olyanja van. :)

2014. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi tanárok is megnézzük. Zavarba sosem jövök. Volt már, hogy némelyik elém könyökölt szándékosan ezért, de nem vagyok egy pirulós fajta. (Az egyiknél meg is kérdeztem, hogy miért nem vesz fel valamit ha ennyire fázik. :D :D)


De ez nem jelenti azt, hogy bele is tennék bármit az "alanyba". Ha már nagyon feltűnő az a látvány akkor szóvá is szoktam tenni a tanári asztaltól, viccesen, hogy azért egy kissé zavarba jöjjön a hölgy. Sosem csináltam ebből nagy ügyet.

2014. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a tanárom megjegyezte, hogy teljesen zavarba jött. Pedig matrózblúzba voltam, ami nem egy villantós cucc..
2014. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!