Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan csokkentsem magamban...

Hogyan csokkentsem magamban ezeket az erzeseket?

Figyelt kérdés
Elore elmondom, hogy ez az egesz eleg gyerekes lesz. Szoval van egy legjobb baratnom, mar 5 eve. Nagyon szeretem, meg minden, de mar nagyon utalom, hogy mindenben rosszabb vagyok. O gyonyoru, de tenyleg, mindenki szerint. En sem vagyok ronda, de engem csak akkor vesznek eszre, ha nem vele vagyok. Az alakja rohadt jo. En nem vagyok kover, inkabb olyan atlagos. Szoval o 168 cm 51 kg, es izmos, en 164 cm 55 kg es bar probalok sportolni, nem vagyok izmos. O mar 4 fiuval jart, es mind olyan, akik engem eszre sem vennenek. En egyel sem. A stilusat is mindenki dicseri, en meg mindig ugy vasarolok, hogy kesobb rajovok, hogy kar volt. A jegyei jobbak, pedig kb semmit nem tanul, en meg rengeteget keszulok. Volt, hogy tetszettem valakinek, megismerte ot is, es egybol tett ram az illeto. O persze errol nem tehet, de akkor is. Rengeteg baratja van, mert a kinezete miatt rairnak, meg mit tudom en. Nekem igazabol rajta kivul alig vannak, es nem tudom, hogyan ismerkedjek. Tudom, hogy ez szanalmas, es nem kellene magamat hozza hasonlitanom, de nem megy. Nem akarom ezt elmondani neki, mert igazabol szegyellem is magam miatta. 13 eves vagyok, o 15.
2013. dec. 2. 22:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Most ezt visszaolvasva nekem is egy elkenyesztetett hulyegyereknek tunok. De mashogy nem tudtam megfogalmazni. Es itt ugy tunik, hogy nagyon a kulsosegeket irigylem benne, de nem. Csak tenyleg nagyon maganyos vagyok, mert nekem rajta kivul olyan igazi baratom nincsen, akire szamithatnek, neki viszont van sok. De nem csak neki, hanem korulottem mindenkinek.


Mielott valaki azzal jon, hogy jo, hogy ez a legnagyobb problemam, nem, nem ez a legnagyobb, de az egyeb problemaimat nem itt fogom megosztani.

2013. dec. 2. 22:55
 2/2 Imola Ágnes ***** válasza:
Hidd el a te korodban szinte minden lány átmegy ezen. Az a 2 év korkülömbség sok mindent megmagyaráz, az általad felsoroltak közül, két év múlva te is teljesen más ember leszel. Ha ki akarsz tűnni, akkor kezdj bele valami hobbiba, ami csak a tied. Pl. sport, művészet, fotózás, állatvédelem, stb. találsz új barátokat is, így nem csak ő lesz a referenciaköröd, akihez hasonlítani szeretnél, és kicsit megváltozik a világképed. Lesz valami, amiben jó lehetsz, amiről mesélhetsz másnak, amire büszke lehetsz. Nincs azzal semmi baj, amit érzel, minden kamasz átmegy ezek, csak nem mindenki beszél róla. Nyugi, túl leszel ezen is egyszer.
2013. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!