Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történhetett ezzel az...

Mi történhetett ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (5. osztályos/11 éves) , és ma elsírta magát az apukája miatt, mert még mikor a barátnőm első osztályos volt, akkor a munkahelyén valamilyen daráló bevitte, és meghalt. Ezt csak ma tudtam meg (még csak kb. 1 hónapja vagyunk barátnők, azóta beszélünk többet), és nagyon szíven ütött, mert az apukájával csúfolták. A többiek még beszéltek valami olyat is, hogy egy ruhaszaggatóba ment bele. Ez hogy történhetett? Mi az a ruhaszaggató?

(Nem fogom tőle megkérdezni, mert ígyis szegény ma elsírta magát miatta.)


2014. febr. 18. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
a munkahelyén valamilyen daráló bevitte, és meghalt.Ez történt vele.gondolom ruhákat darált le a gép.
2014. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszöntem szépen, de az utolsó előtti, és az azelőtti mondatot olvasd el...Azaz:

Ez hogy történhetett?

Mi az a ruhaszaggató?


Pusszancs..

2014. febr. 18. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, kedvesem, hogy a ruhaszaggató valószínűleg egy bazinagy késes tartály vagy ilyesmi, ami ruhákat szaggat, az apukája pedig véletlenül belelépett vagy belenyúlt és behúzták a forgó alkatrészek...már ha egyáltalán ruhaszaggató volt az a bizonyos dolog. Tudod, milyen a pletyka.
2014. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam ott...

Nem tudom pontosan,hogy mi az a ruhaszaggató gép.Gondolom vmi hengeres gép,elkapta a ruháját,és berántotta,vagy megcsúszott,és beleesett...

2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokra gondoltam. Köszönöm utolsó 2:)
2014. febr. 19. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!