Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan van a nagyon nagy...

Honnan van a nagyon nagy darab nők pozitív önértékelése?

Figyelt kérdés
Hol is találnak férfit maguknak ? Nem kell félreérteni ,nem zavar , csak valahogy nem tudom elképzelni ,hogy érzi magát egy nő jól ,mikor annyi háj lötyög rajta és mi tetszik egy férfinek ebben . Én kicsi korom óta vagyok túlsúlyos , és ezért meg is kaptam a kritikákat mindenfelől . Szóval nem egy vékony nő vagyok aki nem érti ,hanem egy teltebb .

#duci #önértékelés #nagy darab nők
2014. febr. 20. 14:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát igen a kritikák , régóta jönnek már velem szembe . Na mindegy sokat változtam , szerintem olyan rút kiskacsás történet az enyém ,mert most már sokkal ,de sokkal jobban nézek ki mint régebben .


Én ízlésesen öltözködöm , visszafogott stílusban . Ma is például szép szolid kis smink meg egy szép kis vidám szinű pulcsi , fekete nadrág , a hajam is jó ma (:P van mikor bad hair day van nem mondom ) .


Na mindegy én magam elnézegetem és cuki vagyok ,mit cuki zabálnivaló . Szóval nem izgat ,hogy megnéznek-e vagy nem , ma jól érzem magam a bőrömben . :) Csak az a fránya 3-4 (ki sem merem mondani 5 ) kg menne már le . De majd jön a szebb idő , többet mozgok kevesebbet táplálkozok , éljenek a zöldségek .

2014. febr. 21. 13:01
 12/13 anonim ***** válasza:

...előző (hosszabb) válaszoló vagyok.

ugye nem mondod, hogy ez az egész problémázás 3 kg miatt van?!

Jajj Istenem- komolyan őszintén kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb gondja. Nem tudom, hogy szültél-e már, de ha most ekkora gondot okoz +3 kg, hogy emiatt önértékelési gondjaid vannak, akkor előre készülj fel a terhességre/szoptatásra is pszichésen :)


Az nem nagy baj, ha nem vagy cuki- bár nem tudom, mennyi idős lehetsz (szerintem a "cukiság" úgy ovis-kisiskolás korig szívet melengető- tiniként vagy felnőtt nőként már kevésbé--- és a férfiak sem feltétlenül "cuki" nőket keresnek :)

Fel a fejjel, ha ma jó napod van, akkor adjon erőt ahhoz, hogy tudsz te jó, csinos és kívánatos lenni- olyan pedig nincs (ne hidd el se a tinimagazinoknak, se a buta női lapoknak), hogy valaki mindig, minden nap, minden körülmények között jól néz ki.

:)

2014. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát , nem csak 3 kiló ,de nekem az már igencsak ideális lenne , ha annyit még leadnék , ha mást kérdezel ,vagy ,ha az 'átlag' ideált nézzük van az egy tizes is , de én nem akarok olyat hajkurászni ami nekem ,úgy érzem nem áll jól,meg nehezen is megvalósítható .Szóval ezért elég 3-5 kg nekem .


Hát igen én javában a huszas éveimben vagyok ,mégis olyan kislányos az arcom , de hát ilyen nem tehetek róla . Nem tűnök sem annyi idősnek amennyi vagyok ,sem túl komoly nőnek , már mondta is nekem egy ismerősöm ,hogy az is gond , azért is nincsenek nagyon érdeklődők ,mert túl fiatalnak tűnök ,dehát ilyen vagyok mit tegyek . Szoktam én komolyabb női ruhadarabokat is felvenni , zakó ,meg magassarkú ,meg ilyenek ,nem járok kislányos stílusban , különféle gyerekes felsőkben mindenféle rajfil figurákkal . Egyszerűen öltözöm ,fiatalos a külsőm (értsd tininek néznek sokszor) . Amúgy meg sok tini lány öltözik túl komolyan vagy kihívóan és ettől méginkább elmosódik a vonal ami megkülömböztet egy tinit egy huszas nőtől .

Hát igen én nev vagyok csúnya , de nem vagyok egy nőies szépség , bombára nem hajazok . Én a kis aranyos vagyok . Ez meg nem nagyon pálya a pasiknak . Hát igen . Ez is egy bökkenő nálam azt hiszem . Lehet ezentúl hordok olyan pólót amin írja a korom :D

2014. febr. 22. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!