Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha nem láttam még az apámat,...

Soha nem láttam még az apámat, mit kellene tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig azt mondogattam magamnak, hogy letojom, mert ha nem keres, akkor én sem vagyok kíváncsi rá. Még most is így gondolom, de ahogy növök és látom, hogy más velem egykorú emberek milyen jó viszonyban vannak az apjukkal egyre kíváncsibb lettem. A nevét tudom, és a városban van egy asztalos ház/kis üzlet, amin az ő neve van kint - annyit tudok, hogy elméletileg a városban lakik.

Anyukámnál nem igazán szeretnék rákérdezni, mert szerintem kínos lenne neki és ezt nem akarom. Szerintem nem is helyeselné az egészet... Egyszer egy ismerőse rákérdezett nála, hogy mi van apámmal és azt mondta, hogy hát természetesen nem voltam betervezve, és hogy ő csak akkor tudta meg, hogy anya terhes amikor már nagy hasa volt és szánalomból akarta feleségül venni. -.- Két éves koromban elvileg látni akart, de anya szerint részeg lehetett és nem engedte neki.

Most leginkább nem azért szeretném "megismerni", mert az apám, hanem azért, hogy a szemébe nézhessek és tudja, hogy milyen vacak érzés, hogy megkeresni sem próbált, hiszen pontosan tudta, hogy élek és virulok és valószínűleg azt is, hogy melyik utcában lakunk.


Lehet, hogy ostobaságnak tűnik az egész és a korom miatt furának gondoltok majd a leírtak alapján, de érdekelne, hogy Ti mit csinálnátok hasonló helyzetben.


16/L


2014. febr. 22. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiváncsi vagy rá, és tudod is, hogy hol találod, keresd meg őt. Nem tudhatod viszont, hogyan reagálna, hiszen a tényekkel az elmúlt 16 évben sem tudott szembe nézni. Szóval, ne legyenek illúzióid, de ha kihagyod, mindig azon fogsz agyalni, hogy "mi lett volna, ha...".
2014. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biztos felkeresném a helyedben, de készülj fel minden rosszra, mert nem tudni, mit vált ki belőle ez a "meglepetés".
2014. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem igen számítok pozitív reakcióra... :( Azt szeretném ha szégyellné magát valamilyen szinten. Engem nem érdekelt volna, ha nincsenek együtt anyával, de elég lett volna, ha itt van velem. Emlékszem, hogy amikor kezdtem a sulit, és kérdezték, hogy mi a szüleink neve nagyon rossz érzés volt kimondani, hogy "nem ismerem". A legjobb barátnőm is hasonló dolgokon ment keresztül (sőt), ő legalább mondjuk tudja, hogy hogy néz ki, hogy barna hajú vagy szőke... csak nem kezdeményez a pasas felé, mert alkoholista.


Ő felkereste a féltestvéreit, akik már felnőttek és nagyon jóban van velük. Sokszor elgondolkozom, hogy nekem is vannak-e... Totál olyan gondolataim vannak, mint amit az első válaszoló írt. Nem akarom úgy leélni az életemet, hogy azt sem tudom, hogy ki az apám, de lehet hogy már van egy családja feleséggel és gyerekekkel együtt, és félek, hogy ha odaállnék elé akkor hatással lennék rá és azt meg nem akarom.


Még gondolkodni fogok, hogy mi is legyen, de egyszer biztos, hogy elé állok, ha nem most akkor a közel jövőben 100%!

2014. febr. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!