Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne egy kerdesem van egy...

Lenne egy kerdesem van egy nagyon jo haverom idosebb mint en 5 evel es megbizok benne meg minden de megis felek tole es nm ertem miert, szerintetek?

Figyelt kérdés
Regota ismerem megbizok benne de nm tudom szorongok mikor a kozelebe vagyok meg felek is pedig tudom h nm lenne kepes bantani

2014. febr. 23. 00:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni hogy en lany vagyok o meg fiu
2014. febr. 23. 00:59
 2/2 My Conserve ***** válasza:

Hát alán azért bízol meg benne, mert ismered, és azért félsz tőle mégis, mert a tényt, hogy idősebb fiú, nem lehet figyelmen kívül hagyni. A te életkorodban minden lány kicsit fenntartásokkal kezel egy idősebb fiút. Különösen akkor, ha úgy gondolod, hogy a fiúk általában erőszakosak, szexisták, stb.


Ha nem érzed jól magad kettesben vele, akkor nyilván ne maradj kettesben vele, erre csak ennyit tudok mondani. Senki sem akarhatja, hogy rosszul érzed magad.

2014. febr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!