Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha jobban megbízok egy szimpla...

Ha jobban megbízok egy szimpla barátnőmben, mint a legjobb barátnőmben, az már régen rossz?

Figyelt kérdés

van két barátnőm, mindkettőt ovis korom óta ismerem. ők is ismerik egymást, de nem beszélnek. nincs bajuk egymással csak egyszerűen nem barátnők, csak a szülinapjaimon látják egymást.


azt vettem észre mostanában, hogy a legjobb barátnőm (legyen K) társaságában már nem érzem jól magam... ha elmondok neki valamit, hogy ezt meg azt csináltam, és az neki nem tetszik, akkor csúnyán néz, forgatja a szemeit, alig mond rá valamit. van, hogy meg sem érti a problémáimat. volt, hogy a barátommal összevesztem és majdnem szakított velem, mondtam K-nak, erre ő csak annyit mondott, hogy nem biztos hogy szakít. ráadásul olyan hülye dolgai vannak, amik engem zavarnak, tudja is, de nem változtat rajta. (fél-1 órákat késik, miatta kerülök kellemetlen helyzetekbe és magyarázkodnom kell, r*bancoskodik)


viszont a másik barátnőmmel (legyen B) egy ideje nagyon jóban lettünk. nem beszélünk mindennap, mint K-val, és csak 2 hetente találkozunk, de akkor nagyon sokat beszélünk. elmondjuk egymásnak a titkainkat, az érzéseinket, és jobban is hasonlít rám, több a közös bennünk, mint K-val. a múltkor elmondtam neki egy-két olyan titkomat, amit eddig még soha senkinek, még K-nak sem. valahogy úgy éreztem, benne jobban megbízom, ő nem fog rosszat gondolni rólam, mert csináltam 1-2 hülyeséget. van, hogy ő sem mond túl sok tanácsot, de nála nem zavar, mert valahogy olyanok a pillantásai, hogy... nem tudom elmagyarázni :D a lényeg, hogy vele jobban érzem magam, benne jobban megbízom.


ez baj? mit gondoltok?


mindhárman 18 évesek vagyunk.


2014. jan. 13. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a mesét nem olvastam el, csak a kérdést.


A barát, az barát. A legjobb barát meg a legjobb barát. De a barátság nem azonos a hülyeséggel. Lehetek barátja egy megbízhatatlan link alaknak is. Az lenne a baj, ha nem tudnád, hogy milyen. Ha másnak gondolod, mint a valóságos énje.

2014. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!