Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élnéd meg a következő...

Hogyan élnéd meg a következő helyzetet? Válassz az alábbi két lehetőség közül.

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy van 1500 Ft-od. Elmész vele a kaszinóba, és olyan szerencséd van, hogy a második hét végére 3 milliót nyersz. Tovább játszol, de rá egy hétre az összes pénzt elveszted.


És akkor vissza a fenti kérdéshez:


1. 3 millió forintot buktam


2. tulajdonképpen csak 1500 ft-om bánja, hiszen 3 hete ennyivel indultam


2014. márc. 1. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Megálltam volna, a 3 millánál, és ha négykézláb d akkor is kikusztam volna a Casinóból:D


Egyébként a 2./ lenne.

2014. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel 3 millióból 2,5et biztos kiutaltam volna, a maradék 500ból meg játszhatnék tovább.
2014. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani: Könnyen jött pénz, könnyen vész el.Vagy lásd a lottónyerteseket, hogy jár szinte mindegyikük.
2014. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Votl már hasonló, csak épp ingyen 5$-t kaptam, gondoltam gyorsan elpörgetem, úgyse nyerek! Nyertem vele 75é-t, egyből mentem a kifizetési opcióra :D Ki is fizették még aznap.
2014. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.


Amennyiben kiszállhattál volna 3M Ft-tal, úgy egyértelműen az egyes variáció.

2014. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De az tény, hogy az asszonyod helyébe, ha ez igy történt volna, sodrófa kijárt volna neked:DD
2014. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első
2014. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Angelik@ ***** válasza:
A pozitív gondolkodás híve vagyok, na de 3 millió forint elvesztése a mohóságom miatt elég idegtépő lenne. Az egyest választom.
2014. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt úgy vagyok, hogy könnyen jött pénzre sosem alapozok, de azért csak bántaná a kis lelkem hogy lehetett volna 3 millióm, mert azért csak sok pénz az.
2014. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!