Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ciki, ha Taylor Swift a...

Ciki, ha Taylor Swift a kedvenc énekesem? 15/L

Figyelt kérdés
Most ne azt mondjátok, hogy kinek mi a ciki. Egész egyszerüen én csak félek, hogy ki fognak röhögni az osztálytársaim.
2013. márc. 18. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Igen, azonnal ásd el magad.
2013. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Remélem nem baj, ha lepontoztalak. Fõleg mivel elõre kértem a bunkózás mellõzését...
2013. márc. 18. 17:18
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, de az a baj hogy az emberek manapság hajlamosak megvetni minket a kedvenceink miatt, és az alapján ítélnek meg bennünket, hogy ki a kedvencünk.(mert ha az ember szeret egy bizonyos énekest, akkor ugyebár máris tinip*csa...gondolom érted mire gondolok). Szerintem abszolút nem ciki, de lehet hogy az osztálytársaid meg ki fognak cikizni, mert mint említettem, manapság mindenki ilyen.
2013. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 AccountManagerkovács ***** válasza:

Az osztálytársaid körében ettől nem leszel népszerűtlenebb. Ők is hasonló kaliberű izékért rajonganak, semmi gondod nem lehet belőle.


A személyes véleményemet meg megtartom magamnak;)

2013. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. És amúgy is. Miért lenne bármilyen zenei ízlés ciki? Most, aki magyar rap-pet hallgat az gáz? Nem... Aki Jonas Borthers-t hallgat az gáz? NEm... Te döntésed, hogy mit hallgatsz. Aki pedig leszól, hát az úgy járt. Sz**d le.. Ő jobb zenét hallgat?:)
2013. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Én nagy Directioner vagyok, nem piszkálnak vele. Taylor is ugyanolyan jó mint a többi énekes/nő. A te stílusod, ízlésed ilyen. Ha valakinek nem tetszik, elmehet melegebb éghajlatra. :PP

Én szeretem pár számát. :33

2013. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
nem ciki. én is szeretem.:) 16/L
2013. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi a válaszokat :)

Amúgy azt hiszem, ennél népszerûtlenebb már amúgy sem lehetnék, szóval tökmindegy. :D

2013. márc. 19. 06:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem,egyáltalán nem ciki! Mindenkinek megvan a saját kedvence,akit szeret,pl. én is Directioner vagyok,de az osztályomban is nagyon sok ízlés van,és cikizik is egymást rendesen,de nem kell reklámozni,úgyis te szereted. Az osztályomban van egy fiú,akinek nagyon magas hangja van,és Taylor Swiftet,Adelet,Will.i.am-et,Flo Rida-t,The Wanted-et és hasonlókat szokott énekelni! :D Nagyon vicces! Hogy elkerüld a kiröhögést nem kell róla beszélni,nekem is csak 1-2 ember tudja miket hallgatok. És taylor Swift jó énekes,bár én kifejezetten nem szeretem őt. :)
2013. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, én majdnem 18 vagyok, de nekem is ő a kedvencem már évek óta. És senki nem röhög ki, legfeljebb viccelődnek azon, hogy minden számát fejből tudom. Mindenkinek vannak kedvenc zenéi, és nem lehet egyikre se azt mondani, hogy jobb vagy rosszabb a többinél. Nem kell egész nap áradoznod Taylorról, de ha szóba kerül, szerintem vállald, hogy ő a kedvenced. Semmi ciki nincs benne. :)
2013. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!