Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jöhet mindenki kedvenc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöhet mindenki kedvenc, jól bevált kérdése ciki vagy sem?

Figyelt kérdés

18/L és még nem volt pasim tehát nem csókolóztam,így szűz is vagyok... van 1 kis +kilóm tényleg csak 1-2kg felesleg, nem a legújabb divat szerint öltözködöm és nincs rajtam 3kg vakolat....


SZERINTEM ez így normális,de az osztályban ezért vagyok én a "csicska, nyomorék,stb."


tényleg ennyire ciki lenne? azt tudom h minél idősebben szűz az ember annál cikibbé válik de hogy az én koromba is már az lenne?


2013. szept. 2. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18/f szuz nem ciki szerintem...
2013. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem bántásból mondom,de 1-2 felesleg az élsportolókon van:D

Ha zavar a tested akkor változtass rajta.


A mentalitásodon ne.Az csicska aki ilyeneket mond.

Mondjuk 18 évesen ki az aki ennyire éretlen?

2013. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Sem az öltözködésed, sem a szüzesség. Legalább neked van egyéniséged. :)
2013. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hallgass másokra, és szerintem nem ciki, hiszen nem kell megfelelned senkinek... még előnyödre is válhat hogy nem vagy agyonra használt. Mindegy mennyi idős vagy, mert ha azt veszed, hogy régen a házasságig nem lehetett szex akkor rendben vagy, viszont mint te is tapasztalod a mai világban már ilyenkor kínosnak találják, és az emberek ébresztik fel a másikban ezekben a frusztráló hülye gondolatokat :)


Nem ciki soha nem is lesz az, csak az idő előre haladtával téged fog nyomasztani, mert testileg és lelkileg is igényelni fogod a kielégülést :) 19/F szűz

2013. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ritka, egyéniség vagy és értelmes.

Szerintem azoknak vannak szellemi problémáik, akik "csicskának" neveznek egy embert azért, mert nem majmolja a többséget és nem lehet terelgetni, mint a birkákat.

Normálisabb helyeken/normálisabb emberek lesajnálják az olyan típusú emberkéket, akik téged csicskának neveznek.

Ha még ilyen elő fog fordulni, kérdezz vissza: Szóval te pocskondiázol valakit csak azért, mert nem épp a legújabb divatot majmolja? Sajnállak az értékrended miatt...

Küldd vissza az óvodába az ilyen foggyosokat. ;)

2013. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZsazsiBazsi válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki se kínos inkább azoknak kínos akik 12-14 körül vesztik el. Az kis pluz kilo.sose árt :)
2013. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!