Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek depresszós személyt?...

Ismertek depresszós személyt? Ha igen akkor, hogy tudtátok meg hogy az?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki sem mozdul a házból, nem tud dolgozni, szeretni, lelassult, stb. elég feltűnő. Persze vannak fokozatai.
2014. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Csak Tankcsapdást.
2014. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magamon kívül nem ismerek depressziós embert. Pedig állítólag rengeteg van Magyarországon én mégsem tudok egyről sem. Jól titkolják.
2014. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolón azért jót mosolyogtam... :D


Igen, nálunk a depresszió/pánikbetegség öröklődni szokott. Nagyapám, illetve dédnagyapám (bár gondolom, még régebben is), mind öngyilkosak lettek, mert depressziósak voltak. Ugye, akkor még nem volt gyógyszer... Keresztanyám pánikbeteg és depressziós. Ki se mozdul a házból, hangulatingadozásai vannak. Többet nem tudok róla, nem látom túl sűrűn. Anyám viszont elég erős depresszióban szenvedett. Egyik nap vigyorgott mindenen, más nap már sírt, harmadnak ordibált mindenkivel. Ütni sose ütött meg senkit. Persze nem magától alakult ki, a munkahelye is segített benne. A párkapcsolata is elég semmilyen volt. Nem volt nevelőapám rossz ember, csak nem illetek össze. Úgy 3-4 évet volt ilyen. A végén már szédült, annyira ideges volt. Majd megkértem, hogy menjen el pszichiáterhez. Elment, diagnosztizálták nála a depressziót, kapott egy antidepresszánst (frontin). 1-2 nap alatt, mintha kicserélték volna. Mindenen nevetett, pörgött. Persze, így is voltak nehéz napok, de kb. 1-2 hónap alatt teljesen rendbe jött. Munkahelyet váltott, illetve új párkapcsolata is lett. Elkezdte csökkenteni a gyógyszeradagját, annyira boldog lett.

2014. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te utolsó... olvass már utána, hogy a Frontinnak milyen hatásai, mellékhetásai vannak, és olvasd el pár beteg élményét, akik megpróbáltak leszokni róla...
2014. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvastam róla, keresztanyám nem is tud róla lejönni. Anyám nem hosszú távra szedi, szép lassan jön le róla.
2014. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm az, mivel barátnők lévén beszélgettünk így ismerem, és elég depis a gondolkodásmódja. Mostanában semmi nem vidítja fel, önsajnálós, motiválatlan és piszkálódós. Pszichológushoz jár.
2014. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!