Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet kibírni azt amikor...

Hogy lehet kibírni azt amikor az ember elveszíti a számára legfontosabb személyt?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, a családom semmibe vesz, csak ő volt nekem , ő volt az egyetlen aki foglalkozott velem és most már ő sincs. Nem látom értelmét az életemnek, de ahhoz meg gyáva vagyok, hogy...

Az egész életem ebből a szenvedésből áll, elegem van mindenből, se munkám, se semmim, senkim.


2014. febr. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
fuhuu.. megértelek részvétem... teljesen meg tudom érteni ezt a szitut.nem tudok okoskodni,max annyit,hogy sodródj...
2014. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne add fel!!Ugyan így vagyok vele...valahonnan jött ő...valaki más is jöhet a semmiből...megértelek,hidd el,próbálj meg bízni,elfoglalni magad..tanulni közben jönnek a kapcsolatok is...ami van azzal nem tudsz változtatni(de próbálj meg beszélni a családdal ha még lehet erről)próbálj meg túl látni ezen,és magadra koncentrálj...néha jobb hogy nem kell megalkudni csak arra mész azt teszel amit te akarsz...ahogy építed magad,te is kinyílsz és nem tudnak elsétálni emellett ebbe na sok gondban...próbálj meg segíteni ebbe na sok problémás embernek rengetegen mit meg nem adnának ha meghallgatnák őket..ahogy segítesz erre figyelsz.te is jobban érzed magad és kapcsolatokra is szert tehetsz,barátokra:)
2014. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én személyszerint nem tudom, de öcsémen látom hogy még így 1 év után is borzasztóan fáj neki a barátnője halála. Szerette a lányt nagyon kedves volt vele, öcsém akkor állt fel a székből és kezdett kimozdulni, boldog élete volt, sosem volt olyan boldog, megváltozott.

Nagyon hiányzik neki a lány, de a barátai akik a lány barátnői meg fiú barátai még most is az öcsém mellett állnak és kitartanak mellette.

Ő eddig csak azért nem lett öngyilkos mert mindenki mellette van, család, barátok, de még így is nehéz neki.

Fél attól hogy soha többé nem találja meg azt a lányt aki igazán szerette. De a pszichológusa szerint nehéz neki elfogadnia a lány halálát ami érthető, de mindenki minden erre szakosodott ember, szinte minden övet megmozgattunk a párommal meg a szüleimmel hogy megtudjuk mi a megoldás, de mindenki csak annyit mond hogy IDŐ és legyünk mellette.

Párom egyik ismerőse Csernus rokona és őt is megkérdezték erről és ő is annyit mondott hogy egyenlőre hagyni kell aztán erőltetni arra hogy továbblépjen de ezt elsősorban neki kell eldöntenie!

2014. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbálok barátkozni, innen is levelezek pár emberrel, de semmit se segít, nem tudják pótolni őt, szinte már a gondolataimból olvasott, fél szavakból megértettük egymást, nagyon hiányzik:(
2014. febr. 16. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
énis átéltem ezt nemolyan rég, énis gondolkodtam rajta hogy megtegyem azt.. hiddel nem éri meg. túl kell élni. ne barátkozz nem segít azaz segít de addig nem amég őt keresed azokban akikkel ismerkedsz. egyiksem ő és egyiksem lesz ugyanolyan. és hiddel ha olyanis ha egészmásis tök mindegy ugyanúgy fájna amég őt keresed. engedd el, kockulj rajzolj olvass tvzz akármi ami lefoglal csak teljen az idő amiben egyedül lennél. ha gondolod írj rám priviben nyugodtan elbeszélgethetünk mint mondtam átéltem.. szoval reggel ha felkelsz erőltesd fel a mosoly maszkját és éld túl azt a napot is és így tovább, pár hét vagy hónap után már nem fog annyira fájni, tompul az érzés, utána eljutsz arra a szintre hogy már nem őt keresed, akkor lehet ismerkedni barátkozni,nehéz lesz addig rengeteg gyenge pillanat lesz de túl kell élni és továbbmenni, utána ha eljutsz ide hogy ismerkedsz akkoris lesz pár bukásod arra készülj fel olyan leszel mint a baba aki járni tanul, jopárszor orrabuksz miközben ismerkedsz de abbais belejösz majd hogy hogyan viszonyulj az új emberekhez. utána jobb lesz, jönnek emberek akik elfogadnak olyannak amilyen vagy és újra szárnyalni fogsz. sok sikert. szurkolok. ha valami van írj bármikor nyugodtan
2014. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!