Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek hogy...

Miért gondolják egyesek hogy ha angolul írnak egy mondatot hogy attól menők lesznek?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom az interneten hogy magyar nyelvű fórumokba angolul írkálnak válaszokat, idézeteket vagy saját mottókat bármiféle indok nélkül. Ezek csak azért csinálják ezt mert menőbbnek akarnak látszani?

Lehet hogy nem is tudnak angolul egyáltalán.


Szerintetek?


2014. jan. 25. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Vaffanculo :/
2014. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
I dont know.
2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én nem szoktam fórumozni,se közösségi oldalra idézeteket kiírogatni,de ha beszélek valakivel,és pont angolul jön,vagy úgy "kényelmesebb",akkor angolul mondom.volt,hogy véletlen kezdtem el valamit angolul,a kéttannyelvű suli hátránya:)

de szerintem is sokan azt hiszik,hogy ettől menőek,az egész ott bukik el,ha valamit rosszul írnak és érthetetlen a szöveg..

16/L

2014. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Azt sem bírom felfogni, hogy ha valaki nem tud angolul, akkor miért írkál angol idézeteket facebookon a képei alá..
2014. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak mondatok, amiket nem lehet olyan jól lefordítani más nyelvekre. Ezért szerintem.
2014. jan. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, amikor angolul jut előbb eszedbe.
2014. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!