Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Étolajban lehet főzni pörkölte...

Étolajban lehet főzni pörköltet? Kolis vagyok és étolajam van, nem akarok venni egy kiló zsírt egy főzés miatt Tudom, zsírral az igazi, de nem lesz rossz íze ha olajjal készítem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olajjal is nyugodtan megcsinálhatod, nem lesz rossz íze tőle. Szerintem igazán észre se lehet venni a különbséget.
2014. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz rossz íze.Persze ha a zsírhoz vagy szokva, attól más.
2014. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csináld nyugodtan: nem lesz rossz íze. igaz zsirral jobb,de haolaj van otthon akkor az is jó.
2014. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát én még sosem csináltam zsírban.
2014. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kényszer nagy úr. ha csak olaj van , akkor főzd azzal. de lehet 20-25 dekás zsírokat is kapni, ha a későbbiekre gondolsz.
2014. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megcsinálhatod, sokan alapból azzal főzik, nem lesz rossz íze.
2014. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig olajjal főzök, zsírt már évek óta nem használok.
2014. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Utoljára nagyszüleimet láttam zsírt használni. Persze ha valami különleges autentikus receptet csinálok, én is vettem már. De ma már csak falun főznek mindent zsírral.. Pörköltet spec mindig olajjal csinálom.
2014. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amikor nagyinál voltam,mindig láttam, hogy zsírral csinálja, azt hittem olajjal nem jó. De akkor azzal készítem el :)
2014. febr. 6. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:
én csak olajjal szoktam csinálni
2014. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!