Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az egyenlőség?

Ez az egyenlőség?

Figyelt kérdés
Az első kommentben fejtem ki amit ide akartam írni, mert túl hosszú és nem engedi kiírni a kérdést.

2014. márc. 12. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Én egy hetero, fehér, ateista férfi vagyok.

Hiszek az egyenlőségben és rasszista sem vagyok. Nem is üldözöm azokat akik hisznek egy vallásban stb.

De baj, ha utálom a feministákat, a mindenért rasszistázást kiáltó feketéket, a tinci táncikáló mindenhol felvonuló melegeket és a vallásukat rám tukmáló embereket ? Ezeket az ellenérzéseket ők maguk vívták ki bennem. Én (pontosabban azok akik olyanok mint én) miért vannak útba ezeknek a csoportoknak?...

2014. márc. 12. 12:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogadd el őket, hogy ilyenek. Ha már ők nem teszik a velük egyet nem értőkkel. El lehet őket utasítani udvariasan, közölni velük, hogy nem szeretnél velük beszélgetni, és nem kell kiállni a felvonulásra sem megtapsolni azt (vagy tojást dobálni).

A Föld soha nem lesz "tökéletes" hely, nagyon sokféle ember él együtt, elkerülhetetlenek a surlódások.

2014. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább tudás és tudatlanság szerint csoportozd az embereket. Ne foglalkozz azokkal, akik hülyének születtek, mert úgy se tudsz velük mit kezdeni csak kerülni őket, olyan mintha beraknának téged egy ketrecbe egy oroszlánnal, akkor sem az oroszlán lesz a hibás, ha meg esz téged.
2014. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, az embernek egy idő után tele lesz a töke azzal, hogy a nagy polkorrektség jegyében már véleményed sem lehet. Hiába nem hangoztatod, de lassan már magadban sem gondolhatsz úgy a melegekre, hogy buz!k, a feketékre, hogy négerek, a nehéz sorsú kisebbségre, hogy cigánybűnözők... Lassan átestünk a ló túlsó oldalára és meg kell tapsolnunk azokat, akik -így vagy úgy- mások.
2014. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!