Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagdossák magukat az...

Miért vagdossák magukat az emberek?

Figyelt kérdés

Miért csinálják?

Nagyon kérlek mellőzzétek a "mert emós b*zik/k*csögök" és "mert unatkoznak" válaszokat. nagyon fontos lenne, hogy normális válaszokat kapjak.



2014. márc. 12. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülyék.
2014. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
55%
Mert úgy érzik, bűnhődniük kell.
2014. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de irritálóak ezek a:mert unatkoznak,meg hogy a net miatt.Nem.Vagyis igen,tényleg vannak olyan kis tini p*csák,akik minden jött mentnek mutogatják a kis karcolásaikat,ez szánalmas.Viszont annak,akinek már tényleg csak ez segít,hogy megnyugvást találjon,azt komolyan kell venni,és nem lehet elítélni.Mert az a fájdalom,amit ott belül érez mindegyik,az,amelytől úgy érzi hogy az egész teste ég és fáj, hogy amellett a fizikai fájdalom már eltörpül.Ez egy olyan kiegészítés.Nem is tudom,de tényleg jó érzés.Viszont veszélyes mert függőség alakul ki.Egy alkalom nem elég.Utána minden egyes atrocitás után az ember szükséget érez rá.Mint szerintem kiderült én is vágdostam magam,de szerintem volt rá okom.Szörnyű időszak volt,örülök hogy lezárult.
2014. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!