Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják, kritizálják...

Miért utálják, kritizálják olyan sokan Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy ilyen b*zi olyan b*zi,egy kislány stb..

Meghallgattam pár számát,nem olyan rossz szerintem.

Mi a véleményetek erről?



2014. márc. 18. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert olyan szinten imádja magát, hogy az már undorító. Semmi tehetsége, drogozik, leszarja a rajongóit (mellesleg nekik köszönheti, hogy méregdrága kocsival a p*csája alatt versenyezgethet). Aztán meg hirtelen annyira sajnálja. Egyszer azért kiküldeném a kis b*zit kapálni, rájönne, mi az a munka.

15/L

2014. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
10es Éppen arról az esetrol beszelek én is!! A rendőri papirok az irtak a vérében 0.01 szazalek volt az alkohol ami szinte semmi!! és a drog nem is volt benne!! ez az egész csak kitalácio volt amit a média felfujt! Nem a rajongóit csak a paparazzit akarta lekopni csak egy kicsit félrement. És azt h bunkó te honnan tudod? Személyes veled volt bunkó? mer azt nagyon kétlem! És az meg igazán felháborító h azt mondod h play backről énekel! Azon kevés sztárok közé tartozik, akiknek nincs szüksége play backre!
2014. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

11es! Nkd talán több tehetséged van? mert szerintem nincs! Ha igen akk tölts fel egy vidit a youtubera és majd meglátjuk h Scooter vagy akárki más fel fedez-e, mindössze 14 évesen. És szerinted nem tudja h miaz h dolgozni? apa nélkul nőtt fel!! az anyukája 17 éves volt amikor született és részmunkaidős állásokban dolgozott, h felnevelje a fiát!! Justin is mindig segitett nki és ő is munkákat vállalt. Kiskorától pénzt keresett a megélhetésért. Volt egy álma, egy kitárja es szerető anyukája, nagyszülei. Egyszercsak felfedezték és valóra váltotta az álmát. Már nem kellett a megélhetésért dolgoznia. Kiskorától kamerák veszik köril és azt várják h elbukjon, de ő kitart! Ennyi sztárság után 19 évesen csak KIPRÓBÁLTA a drogot ettől még nem drogos és nem drogozik rendszeresen.

A rajongóival pedig nagyon sokat foglalkozik! 'Feleségul' vett egy 6 éves kislányt mer a lány nagy rajongoja volt csak sajnos rákos volt. Es Avalana meg is halt és Justin sírt is miatta elég sokat! Iskolát segitett épiteni és nem csak anyagilag támogatta hanem fizikailag is. Ő is épitett a tobbi emberrel. Egyik parfumje osszes bevételét beteg gyerekekre forditotta. Ezeken kívul tobb milliárd dollárt adományozott!! Sok rajongóját meglátogat akik sulyos betegek és az az utolso kivanságuk h találkozzanak vele. A koncertjein mindig van egy OLLG(one less lonley girl) felhivja a szinpadra es nki énekli ezt a számot.:) Szóval szerintem amig nem tudjátok h mennyi jót csinállt addig ne mondjátok le!! mert amit az ujságok irnak nagy részben nem igazak es csak a rossz dolgokat irják le!! puszii

2014. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
[link] ezt a képet azoknak kuldom akik szerint egy beképzelt, flegma, csakmagammaltörődöm gyerek.:)
2014. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, persze, higgyetek el mindent, amit a médiában hallottatok. Belátom, lehet nem drogozik, nem tudom, mert nem ismerem, bocsánat, hogy ítélkeztem. De te sem ismered, így te sem tudhatod, milyen ember. A kislányról pedig, akit "feleségül vett"...Nos, azt szerintem bárki megtette volna, akinek vannak érzései. És ha bárkinek annyi pénze lenne, mint neki, mindenki szívesen adakozna. Akárhogy nézem, nekem ezek után legfeljebb még mindig egy átlagos ember.
2014. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

12-13-14: tessék egy kisebb gyűjtemény, ha nem olvasod el mindet, akkor ugorj a végére, mert az a lényeg.


Az énekes mostanában bármit csinál, bocsánatot kell kérnie utána. Előbb Brazíliát borította ki egy rasszistának vélt graffitivel, most pedig Argentínában taposott meg egy zászlót. Azóta elnézést kért.


Justin Biebernek mostanában nagyon komoly gondjai lehetnek, vagy csak nagyon próbál f**sza gyereknek tűnni, de ehelyett hétről hétre egyre nagyobb balf**sz. Nem mi találtuk ám ezt ki, amit csinál mostanában, az tényleg a balf**szság szótári definíciója. Persze lehet itt próbálkozni azzal, hogy kicsit kőműveskedik egy iskola miatt, de sokkal erősebb az a vonal, amiért állandóan bocsánatot kell kérnie.


Legutóbb Argentínát sikerült azzal kiborítania, hogy az ott adott koncertjén annyira zavarta az ország színpadra került zászlója, hogy először kicsit megtaposta, rugdosta, majd valami egészen érthetetlen mozdulattal a mikrofonállványával söpörte le. Ezek után talán kicsit hiteltelen lehet kimondani a színpadon, hogy “szeretlek Argentína”, de a felháborodást hallva azért nem adta fel, és Twitteren is bocsánatot kért. “Most nézem, mi történt Argentínában, és sokkolt. Szeretem Argentínát, az egész turném egyik legjobb koncertjét adtam ott. Az emberek mindig cuccokat dobálnak a színpadra, ezt nem tudtam elkapni, de nem volt semmi gond. Azt hittem, egy póló az, ha tudom, hogy egy zászló, soha nem lettem volna ilyen tiszteletlen Argentínával és a rajongóimmal szemben. Bocsánatot kérek mindenkitől, aki támadást látott ebben, remélem meg tudjátok bocsátani ezt a hibát” – szólt a megható üzenet a 19 éves énekestől.



Nem ez az első hasonló eset, legutóbb épp turnéja előző állomásán, Brazíliában sikerült egy olyan falat legraffitiznie, amire amúgy nem kapott engedélyt. Bieber azt hitte, hogy végülis mindegy, hova fújja fel művét, amivel sikerült olyan bűncselekményt elkövetnie, amiért akár egy év börtönt is kaphat, ha visszatér az országba. Az már megint óriási balf**szság, az pedig tényleg a csúcsa az egésznek, hogy többen kissé rasszistának vélték, hogy egy rasztahajú barna majmot ábrázol a graffiti. Utána még k**rvázni is elment, de hát ez végülis nem akkora balf**szság.


Biebernek van ám más is a tarsolyában: legutóbb a testőreivel vitette fel magát a kínai nagy falra, mert hogy úgy érezte, nem bírja szervezete ezt a megterhelést. Ezután a produkció után nem is lehet véletlen, hogy a Google mit dob ki a “Justin Bieber apologizes” (=Justin Bieber bocsánatot kér) keresőszóra. Természetesen csupa bocsánatkérést, de egész szép listát. Ha adhatnánk neki egy tanácsot, akkor az lenne, hogy inkább ne is csináljon semmit, azért legalább nem kell bocsánatot kérnie.


A tinisztár a legutóbbi londoni koncertjéről két órát késett, nagyjából akkor állt színpadra – közönsége füttykoncertjétől kísérve –, amikor a meghirdetés szerint már fél órája be kellett volna fejeznie az egész show-t.


A rajongói elaludtak várakozás közben, és mivel a szervezők nem tudták megmondani, mikor érkezik meg Bieber, a koncertre összegyűlt gyerekeket a szülők hazavitték. A csalódott tinik sírva távoztak az O2 arénából, és azóta sem kaptak magyarázatot arra, miért csúszott a koncert.


A 19 éves énekest a Twitteren már aznap este kritizálták, többségük undorítónak találta a viselkedését, amiért kissé megkésve ugyan, de tegnap közleményben elnézést kért.


„A tömeg két bemelegítő show-t nézhetett végig, aztán néma csönd, majd 45 percen át Michael Jackson dalokat hallgathattak” – írt az estéről az egyik jelenlévő. Sokan követelik a szervezőktől, hogy térítsék vissza a jegy árát, de egyelőre nem kaptak választ.


Egyes beszámolók szerint, akik közel ültek a színpadhoz, látták, amint a meghívott sztárok a bemelegítő produkciók után elvonultak, és csak két perccel azelőtt tértek vissza, hogy Bieber színpadra állt.


„Valószínűleg elmulatta az időt a barátaival a háttérben és nem vette észre, mennyire elszaladt az idő. Amennyire arrogáns, biztosan magasról tett arra, amikor a szervezők szóltak neki” – írta az egyik szülő.


Nem telik el úgy hét, hogy a tinisztár ne okozzon valamilyen botrányt. Ezek a legdurvábbak.


Justin Bieber nagyon elszállt magától. Azt hiszi, hogy neki mindent szabad, csak azért mert gazdag és népszerű.

Nem volt nehéz összegyűjteni a legnagyobb bunkóságait.


Leköpte a DJ-t


Úgy tűnik Bieber a stresszes helyzeteket általában köpködéssel oldja meg. Korábban a szomszédait, nemrég pedig a Social Room nevezetű sztriptízbárban a DJ-t köpte szembe. Állítólag azért mert azt hitte, hogy fotót akar róla készíteni.


Felmosóvödörbe könnyít magát


Egy New York-i étteremben Bieber lusta volt elmenni a vécére és inkább egy felmosóvödörbe pisilt. Az esetről persze videó is készült.



Drogozik is


Az énekes Svédországban koncertezett, amikor a helyi hatóságok átkutatták a turnébuszát. Hogy mit találtak? Drogot és fegyvereket.


Megalázott egy rádióst


Az egyik rádiós műsorvezető Colette Harrington korábban azt nyilatkozta, hogy az énekes beleköpött a vizesüvegébe egy edzőteremben, előtte pedig gúnyolta azért, ahogy a gyakorlatokat csinálta.


Vaslady egy pi**a


Amikor Margaret Thatcher meghalt, Bieber is megemlékezett róla a Twitterén. "Égjen a pokolban ez a p**csa azért, amit a sztrájkolókkal tett Orgreave-ben"Annyira persze nem volt bátor, hogy fent is hagyja a bejegyzést.


De gondolom, egy ... hívőnek ezek a(z) ( másolt ) adatok sem elegek. Te mit tudsz felmutatni bizonyítéknak, hogy milyen jó?

Ezek miatt utalják annyian és rátesznek még egy lapáttal az örült rajongók ( mint te ), akik sértő, bunkó és arrogáns megjegyzéseikkel, megszólalásaikkal lehordanak minket ( még akkor is, amikor mi normálisan beszélünk ).

2014. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
16os. Ez amiket ide kimásoltál nem biztos h igazak attol h te ezt kimásoltad egy médiaoldalrol vagy talán a tmz-bol nem kell h igazak legyenek. Ugy vagyok vele h lht h igaz lht h nem nem voltam ott de én csak azt hiszem el amiről van videó (és nem kép mer az konnyen lht photoshop). Szerintem hazugségok. És a vége h arrogánsnak, bunkonak neveztél nem csak engem hanem tobb millió mas embert egy kicsit sértő. Most kívánnék nkd egy nagyon szépet: Esne rád 5 zongora és menne végig rajtad egy kocsi tele elefántokkal!!!!! Én egy csomo jo dolgot már felsoroltam a saját szavaimmal nem csak valahonnan kimásoltam!
2014. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjük ott, hogyha valami nem lenne igaz, nem valószínű, hogy bocsánatot kérne érte. Csak ti, elvakult fanok azt sem vennétek észre, ha arcon csapnának titeket a tények. Másrészt pedig, ha találtok egy fotót/videót arról, ahogyan egy téglával pózol, és melléírják, hogy iskolát épít, az biztosan igaz. Tényleg. Egyébként a média sem olyan elvetemült, hogy ennyi mindent csak úgy kitaláljanak róla. Ha nem is minden, de sokminden valószínűleg igaz abból amit írnak, vagy minimum van valóságalapja. Ha ez mind csak kitaláció lenne, kíváncsi lennék arra, hogy mondjuk Beyonce-ról miért nincsenek ilyen pletykák, holott arra pl sokkal többen felfigyelnének, mint Justin balhéjaira. De hiába papolok, nektek mindegy, milyen érveket hozok fel.

15/L

2014. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17# [link]

Nesze. Az álmod épp könnyít magán, úgy is erre a látványra vársz. Persze egy étterem kellős közepén, egy felmosó vödörbe ( tudod mi az? ), de ő iskolát épít, úgyhogy megteheti, nem? És a 18-asnak igaza van. Sokkal nagyobb sztárok vannak, akikről ki lehetne találni mindent, mert nagy port kavarna és nagy bevételt hozna. Csak hogy ezeknek a 90%-a nem kitaláció.

És te minek neveznéd magad? Olvasd vissza a válaszaid és nézd meg a stílusát. Várom a választ akár privátban is. Bár nem akarok pedofilnak tűnni, hogy 12-13 éves lányokkal chat-elek...

2014. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!