Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért nem...

Ezen az oldalon miért nem akar senki levelezni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem az az oldal célja, de ha már van privát üzenet küldés akkor lehetne, és én barátságos próbálok mindig lenni azzal akinek írok, de mindig csak annyi a levelezés hogy én kérdezgetek a másik meg legtöbbször tőmondatokban, röviden válaszolgat. Jobb esetben van, aki vissza is kérdez néha.

Még azok is ilyenek velem, akik direkt kiírják kérdésben, hogy valaki ismerkedne-e vele, vagy valami, velem még azok se hajlandóak.

Mi lehet az oka ennek?


2014. márc. 18. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. én nem akartam levelezni senkivel, aztán mégis úgy alakult hogy leveleztem, és nem is kevés ideig.:D
2014. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amit TE írsz, az nem érdekes?
2014. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem tudom milyen
2014. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én vagyok a kérdező de egy másik felhasználómmal válaszoltam véletlenül.
2014. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekkel levelezel, vagy olyan dolgokat írsz, amik nem érdekesek.
2014. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én soha senkivel nem levelezek tartósan. Nem ez az oldal célja. Nem azért vagyok itt. Én is barátságos vagyok mindig, de mondjuk haverkodni nem szeretnék itt.
2014. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mert ez az oldal nem erre való.
2014. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem arra való az oldal, de még az se válaszol aki direkt ismerkedos kérdést ír ki...

majdhogynem esélytelen..

2014. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rossz felszínes emberekkel beszélgetsz. Én pl több emberrel is tartom innen a kapcsolatot, volt olyan akivel találkoztam is, de inkább netes barátság lett a dologból mert az ország másik felében lakik.
2014. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jobb "véletlenül" ismerkedni,mint direkt,azzal a szándékkal.Az úgy túl erőltetett.
2014. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!