Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha senki nem...

Mit csináljak ha senki nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Mindig egyedül vagyok, nem fogad el senki és nemtudom mit tegyek mindig cseszegetnek, hogy szétszórt vagyok és nem tudok beilleszkedni szügségem lenne barátokra meg haverokra de mindenhonnan úgy jövök ki mint egy béna... 14F
2013. szept. 19. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy te más vagy mint a többiek, mert ez csak ezt mutatja.
2013. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon hiányzik a társaságuk, akkor próbálj beilleszkedni, de ha alapvetően kedveled az egyedüllétet, akkor olvass, netezz, sportolj és ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. Az első válaszolóra érdemes odafigyelned, mert igaz!
2013. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy akik azt mondják rólad, hogy szétszórt vagy, ők talán nem szétszórtak egyáltalán?
2013. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most abban az Iskolában ahová nemrég jártam egy hétig ott mindenki csak lenézett és gúnyolódott rajtam. Egy hét után fogtam magam és beiratkoztam egy másik Iskolába ahol sikerült első nap beilleszkednem.:)
2013. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Próbálj beilleszkedni. De viszont ne minden áron. Csak a többiek kedvéért ne mutasd magad másnak. Barátkozz az interneten. Kezdj el sportolni. Például járj el kondiba. Én is ott ismertem meg a mostani legjobb barátjaimat :)
2013. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bobi123456 válasza:

mondok neked egy tippet ahoz hogy kedveljenek teged:

1: ha ok leneztek nezd le te is oket .

2: ne figyelj rajuk ,hidd el nekem ez jobb lesz neked.

3 .tanulj .legyenek jo jegyeid.vannak akik szeretik az olyan fiukat akik okosak

4: olvass,jarj kondizni,sportolj ,,,

5: ha okos vagy ,meg jol is nezel ki,marcsak jol kell oltozkodj egy kis romantika ,kedvesseg ,es minden csaj udanat fog szaladni

2013. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

14 vagy.... ez normális. Keress olyanokat, akik olyanok, mint te. Vagy foglald le magad. Ez a két variáció van.


Majd elmúlik. Neked furának tűnhet, de iylen a tinédzserkor.


Velem is ez volt. Amíg így stresszelsz rajta, addig nem lesz jobb, nyugi és menj haverkodni :D Nagyvárosban könnyebb, kicsiben lehet, hogy el kell foglalnod magad. De addig is azt teszel, ami értékesebb és ami a személyiségedet fejleszti. Míg mások klikkesednek, lassabban fejlődik ki a saját énük.

2013. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bobi válaszára: ha lenézed te is őket, ugyan olyan fos leszel mint ők és ugyan úgy kiközösítesz mást. Nagyképű önző tyúknak fogsz tűnni.

Ne tedd. Szerintem bobi se idősebb nálad.


Ezt az mondja, aki ezen rég túl van, és rájött, hogy 3 élv múlva te nyertél MESSZE fölénnyel, ha nem süllyedsz le a szintjükre. De ha ennyit érsz, akkor legyél te is 'a fura csaj aki bunkó ezért egyedül van". Mert ha megfogadod, hogy nézd le őket, ez leszel.

2013. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat igazatok van...
2013. szept. 23. 18:46
 10/10 bobi123456 válasza:
RiaValkyre ? a kerdezo fiu ! jankonak hivjak :))
2013. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!