Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel az egesz...

Mit tegyek ezzel az egesz veszekedessel?

Figyelt kérdés
Ma delutan egy csajjal nagyon osszevesztem mert nem talalta a karkotojet.... erre meggyanusitott azzal hogy en loptam el... elkezdtem neki mondani na gyere kizsbelni na gyere... hozzateszem ki a szarnak kell az a 2 ezer forintos bizsu karkoto apa ugyved abya vallalkozo..amit kerek mrgkapom nem szorulok ra semmire koszonhetem a szuleimnek... erre le megy a csaj az oltozohoz mert tesijuk volt es az oltozoben volt es erre feljon a terembe elkezdi csabi ne haragudj hogy megvadoltalak...mondom hagyjal mar soha nem fogom ezt neked elfelejteni...aztan odajott torkaszakadtabol kiabalt velem es en is vele majdnem neki mentem mert nem birtam magammal erre kimrntem a terembol bevagtam az ajtot es utana visszamentem es a cuccaim a foldon voltak a tadkamat ketszer neki vagta a falnak kijelentem most kaptam IPHONE 5S telot es fulra betort az egesz kepernyoje...aztan elkezdtem vele uvolteni mondom te mit kepzelsz magadrol es megfogja es a szeket es a padot ramboritotta en mrg megfogtam arreb loktem...holnap osztalyfonoki orank lesz hogx alljak ehhez az egeszhez hozza? Tudni kell rolam nem vagyok visszahuzodo nem hagyom magam soha.....

2014. márc. 20. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ez az egesz olyan primitiv viselkedes, mar ne is haragudj. Tanulj meg uralkodni az indulataidon. Mar az egeszet nem igy kellett volna kezdeni.
2014. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem igy kellett vna kezelni?! Hat h a verbe kellett vna kezelnie amikor lopassal gyanusitjak?!

Az meg h a csajszi vergodott....nagy dolog. Majd kifizeti a telot aztan legkozelebb elgondolkodik h megbolonduljon v se. De abba igaza van az 1es valaszolonak h magaba a testi konfrontaciokba ne menj bele. Foleg a suliba ne. Ne hagyd h radboritsa a padot h pofozzon v bmi hasonlo....de ne viszonozd a "kedves gesztusait". Sajna mivel sulirol van szo...szolj az ofodnek. Ha holnap elokerul a tema probalj meg higgadt maradni. Ha a muveszno ugatni fog...hagyd. majd a tanar megoldja.

Az h nem hagyod magad...az teljesen ok. Ne is hagyd soha

2014. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

egyszerű a képlet: biztos menstruál a csajszi, na meg szerelmes beléd


megoldás, ha hidegen hagy téged a lány: hagyd a p_csába

2014. márc. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem kifizetteted ezzel a hülye csajjal a telódat.
2014. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat!:) Es hat nem hajlando kifizetni a telot...es mar odaig fajul a dolog,hogy apa fog feljonni a suliba..mert a csaj azt mo dta nem tehet rola-.-
2014. márc. 22. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hoyg zavarlak, de érdekelt a dolog. Mi történt? Visszafizette ?
2014. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!:) nem fizette ki.... -.- de mar azota kaptam egy ujat.
2014. nov. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!