Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kérdésem gondolom héthöznapi...

Kérdésem gondolom héthöznapi csak én fújjom fel? A problémám a gyerek viselkedésével van iszonyat akaratos mindenen megsértődik így az egész nap (veszekedéssel) telik el, de nem ordibálással! Tanács valaki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Te is figyelj oda, hogy ne mondj sértőt, és ha elég érett, akkor üljetek le, és beszéljétek meg. Te vagy a szülő, rád szeretne számítani, de ha mindig veszekedés van, valószínű inkább megsértődik, minthogy elmondjon valamit, hiszen feszült a légkör. Hallgasd meg, időnként Neki is legyen igaza. Ennyit tudok tanácsolni...
2012. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miket csinál, min sértődik meg?
2012. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? kamasz vagy dackorszakos? Nekem az 5 évesemmel vannak néha hasonló "gondok". Mindig övé az utolsó szó, mindig megsértődik soha nem jó neki semmi...de ezek akkor vannak így ha én is türelmetlenebbül reagálom le a dolgokat. Hiszinek nem engedek, de néha kis ügyekben győzhet és akkor megvan a nyugi...de ha kamasz akkor nehezebb dió, arra nincs semmi tanácsom sajna.
2012. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!